fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіти та установчі документи

Щомісячні фінансові звіти
Щомісячні фінансові звіти
Квартальні звіти про діяльність
Річні звіти про діяльність
Податкові фінансові звіти
Установчі документи

Щомісячні фінансові звіти

До кінця поточного місяця ми готуємо фінансовий звіт за попередній місяць, де зазначаємо всі внески благодійників і те, яку допомогу отримали діти.

Ми дуже дбайливо ставимося до коштів благодійників: левову частку внесків спрямовуємо на допомогу дітям і постійно відстежуємо структуру наших витрат.

Усі статті витрат ви можете побачити в наших щомісячних звітах у форматі Google Таблиць/Excel.

Про звiт Більше Менше

Квартальні звіти про діяльність

Кожні три місяці ми готуємо квартальний звіт. У ньому ми розповідаємо, як допомога благодійників вплинула на боротьбу з дитячим раком в Україні, а також ділимося головними подіями української медицини, які впливають на якість лікування дітей з онкозахворюваннями.

Зверніть увагу: квартальні звіти мають описовий формат. Усі статті витрат ви можете побачити в наших щомісячних звітах у форматі Google Таблиць/Excel.

Річні звіти про діяльність

Щороку ми готуємо звіт за попередній рік. У цьому звіті видно масштаб допомоги благодійників і те, скільки дитячих життів змінила ця допомога.

Це звіт про найголовніші досягнення і події фонду, наших партнерів, української медицини.

Зверніть увагу: річний звіт має описовий формат. Усі витрати детально зазначені в наших щомісячних звітах у форматі Google Таблиць/Excel. Також раз на рік ми здаємо податковий звіт – скан-копії цих звітів завантажені у відповідному розділі.

Про звiт Більше Менше

Податкові фінансові звіти

Щороку ми здаємо податковий звіт, який підтверджує прозорість нашої роботи як неприбуткової організації. У цьому розділі ви можете побачити скан-копії податкових звітів за попередні роки.

Зверніть увагу: податковий звіт не містить детального опису надходжень і витрат. Цю інформацію ви можете знайти в наших щомісячних звітах у форматі Google Таблиць/Excel.

Установчі документи

У цьому розділі ми зібрали установчі документи, які фонд повинен мати згідно із законодавством.

Чому нас треба підтримати

Кожний благодійний внесок надважливий

Близько 50% благодійних внесків — це платежі від таких людей, як ви

Допомагаємо дітям з онкологічними захворюваннями зі всієї України

Щомісячно під опікою фонду перебувають 400 дітей і 12 лікарень

Ми поруч з родинами щодня

Це можливість для сотень сімей отримати вчасну допомогу на будь-якому етапі боротьби із хворобою