fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

589 дітей

отримали допомогу

20 987 684 гривень

сума допомоги

Ви допомогли закупити ліки дітям адресно та для 12 онкоцентрів на 2,4 мільйона гривень. А витратні матеріали – на 1,1 мільйона гривень.

Підопічні фонду змогли пройти необхідні медичні обстеження та аналізи завдяки вашій допомозі. Витрати склали 911 тисяч гривень.

Також завдяки вам діти отримали життєво важливі закордонні ліки на 1,4 мільйона гривень. 

Витрати паліативної програми склали 794 тисячі гривень, а програми проживання на амбулаторних квартирах – 547 тисяч гривень.

Завдяки вам фонд направив 1,6 мільйона гривень на покращення інфраструктури підопічних лікарень. Також у грудні вдалося придбати рентгенівську систему для опромінення компонентів крові для пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові, вартістю 8 мільйонів гривень. Це стало можливим завдяки коштам, зібраним на благодійній вечері Tabletochki Giving Tuesday Dinner.  

У грудні ви дбали не лише про ліки та обладнання, але й про новорічний настрій для дітей у лікарнях, підопічних паліативної програми, сімей на амбулаторних квартирах, дітей-переможців та батьків з груп підтримки. Ми вдячні вам за безцінні позитивні емоції, які ви їм подарували. Це дуже важливо!

Детальний звіт з усіма надходженнями та витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за грудень склали 1,84%.