fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

359 дітей

отримали допомогу

6 369 528 гривень

сума допомоги

Зокрема, ми з вами допомогли дітям у 8 онковідділеннях України.

На 1,6 мільйона гривень діти отримали ліки і на 794 тисячі гривень – витратні матеріали (ми купували їх і на відділення за заявками завідувачів, і сім’ям адресно)

Ще на 1,6 мільйона гривень друзі фонду купили дітям не зареєстровані в Україні ліки. Ці ліки продаються лише за кордоном і їх немає чим замінити. А коли закриті кордони, доводиться шукати не лише благодійників, які можуть їх оплатити, а й тих, хто зможе передати і привезти їх дітям.

Але кордони – не єдине, що зачинив карантин. На жаль, через ризики зараження коронавірусом деякі реанімації знову закрили свої двері для відвідувачів. У травні нам знову довелося відстоювати право батьків бути поруч з дітьми в реанімаціях. Ми вкотре наголошуємо, що питання безпеки вкрай важливе, от тільки вирішуватися воно має не закриттям дверей.

Ми дякуємо кожному з вас за допомогу. Що б не відбувалося, ви залишаєтеся поруч. Саме ви даєте родинам хворих дітей впевненість в цей складний час. Дякуємо!

 

___

Адміністративні витрати фонду у травні склали 11,8%.