fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

359 дітей

отримали допомогу

6 369 528 гривень

сума допомоги

Зокрема, ми з вами допомогли дітям у 8 онковідділеннях України.

На 1,6 мільйона гривень діти отримали ліки і на 794 тисячі гривень – витратні матеріали (ми купували їх і на відділення за заявками завідувачів, і сім’ям адресно)

Ще на 1,6 мільйона гривень друзі фонду купили дітям не зареєстровані в Україні ліки. Ці ліки продаються лише за кордоном і їх немає чим замінити. А коли закриті кордони, доводиться шукати не лише благодійників, які можуть їх оплатити, а й тих, хто зможе передати і привезти їх дітям.

Але кордони – не єдине, що зачинив карантин. На жаль, через ризики зараження коронавірусом деякі реанімації знову закрили свої двері для відвідувачів. У травні нам знову довелося відстоювати право батьків бути поруч з дітьми в реанімаціях. Ми вкотре наголошуємо, що питання безпеки вкрай важливе, от тільки вирішуватися воно має не закриттям дверей.

Ми дякуємо кожному з вас за допомогу. Що б не відбувалося, ви залишаєтеся поруч. Саме ви даєте родинам хворих дітей впевненість в цей складний час. Дякуємо!

 

___

Адміністративні витрати фонду у травні склали 11,8%.