fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2018 року

У серпні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 3 694 570 грн.

Завдяки вам 295 пацієнтів 9 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 100 988 грн і витратні матеріали на 211 975 грн.

22 дитини отримали медикаменти адресно на суму 1 496 521 грн.

70% серпневих зборів ми витратили на життєво необхідні препарати для підопічних. Програма забезпечення ліками – пріоритетна для фонду, тому що діти не можуть чекати держзакупівель або їхній організм не приймає препарати, які є в лікарні, і лікарі призначають аналоги. І така масштабна допомога можлива лише завдяки вашим благодійним внескам.

Підтримуйте програму закупівель ліків будь-якою комфортною сумою: bit.ly/na_zakupivli_likiv

Ми також витратили 34 631 грн на поліпшення інфраструктури лікарень, щоб медперсонал працював у більш комфортних умовах.

За програмою закордонного лікування відправили до іноземних клінік Аню Батрак і Дмитра Мадая, а також зустріли після трансплантації стовбурових клітин Давида Щєвєлєва.

У вересні ми продовжуємо збирати кошти для чотирьох підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак, Каті Наумчук і Данили Ляшова.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 209 202 грн. Для 6 дітей ми здійснили мрії. Всього під опікою фонду перебувають 83 родини.

Лікарняні волонтери провели 33 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 21 дитина на Днях іменинника отримала подарунки, які ви для них купили. Волонтери разом з куратором психологічної служби надали 69 групових та індивідуальних психологічних консультацій сім’ям в онковідділенні.

Волонтери-фандрейзери створили 10 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 278 046 грн.

Подією місяця став День лимонаду. 337 закладів HoReCa і 28 компаній по всій країні готували і продавали на користь онкохворих дітей смачні лимонади. Це перетворилось на 485 435 грн допомоги підопічним.

Адмінвитрати у серпні склали 9%.

Дякуємо, що весь цей час допомагаєте дітям одужувати!