fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2018 року

У серпні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 3 694 570 грн.

Завдяки вам 295 пацієнтів 9 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 100 988 грн і витратні матеріали на 211 975 грн.

22 дитини отримали медикаменти адресно на суму 1 496 521 грн.

70% серпневих зборів ми витратили на життєво необхідні препарати для підопічних. Програма забезпечення ліками – пріоритетна для фонду, тому що діти не можуть чекати держзакупівель або їхній організм не приймає препарати, які є в лікарні, і лікарі призначають аналоги. І така масштабна допомога можлива лише завдяки вашим благодійним внескам.

Підтримуйте програму закупівель ліків будь-якою комфортною сумою: bit.ly/na_zakupivli_likiv

Ми також витратили 34 631 грн на поліпшення інфраструктури лікарень, щоб медперсонал працював у більш комфортних умовах.

За програмою закордонного лікування відправили до іноземних клінік Аню Батрак і Дмитра Мадая, а також зустріли після трансплантації стовбурових клітин Давида Щєвєлєва.

У вересні ми продовжуємо збирати кошти для чотирьох підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак, Каті Наумчук і Данили Ляшова.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 209 202 грн. Для 6 дітей ми здійснили мрії. Всього під опікою фонду перебувають 83 родини.

Лікарняні волонтери провели 33 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 21 дитина на Днях іменинника отримала подарунки, які ви для них купили. Волонтери разом з куратором психологічної служби надали 69 групових та індивідуальних психологічних консультацій сім’ям в онковідділенні.

Волонтери-фандрейзери створили 10 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 278 046 грн.

Подією місяця став День лимонаду. 337 закладів HoReCa і 28 компаній по всій країні готували і продавали на користь онкохворих дітей смачні лимонади. Це перетворилось на 485 435 грн допомоги підопічним.

Адмінвитрати у серпні склали 9%.

Дякуємо, що весь цей час допомагаєте дітям одужувати!