fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

526 дітей

отримали допомогу

12 870 923 гривні

сума допомоги

Ми з вами забезпечили медикаментами адресно дітей і онковідділення на 3,3 мільйона гривень. Витратними матеріалами – на 1,1 мільйона гривень. Допомогу отримали 11 онкоцентрів: у Києві, Івано-Франківську, Миколаєві, Черкасах, Рівному, Дніпрі, Львові, Полтаві, Чернігові.

4,2 мільйона гривень ми витратили на закордонні ліки, які потрібні дітям для якісного лікування, але недоступні в Україні.

Витрати паліативної програми фонду – 848 тисяч гривень.

 

Напередодні Нового року було багато хорошого. Ми допомогли прикрасити усі 19 підопічних онковідділень, привітали разом з вами дітей подарунками. У Київському обласному онкодиспансері влаштували Крамничку подарунків для дітлахів. У «Охматдиті» – організували виступ ансамблю SoloMia з щедрівками і колядками.

А ще у грудні розпочалася наша традиційна акція «Дарунки на здоров’я». 3300 благодійників подарували дітям найцінніші і найкорисніші дарунки – ліки, витратні матеріали та все інше необхідне для лікування на загальну суму 3,3 мільйона гривень (акція тривала до 15 січня і частина цієї суми фактично надійшла у січні 2021-го року).

Дякуємо вам за кожен внесок! Ваша підтримка – найбільше новорічне диво, про яке ми тільки можемо мріяти!

ДАЛІ БУДЕ!

 

Детальну інформацію ви можете переглянути у фінансовому звіті. Для завантаження файлу настисніть кнопку ліворуч.

Адміністративні витрати у грудні склали 2,45%.