fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

526 дітей

отримали допомогу

12 870 923 гривні

сума допомоги

Ми з вами забезпечили медикаментами адресно дітей і онковідділення на 3,3 мільйона гривень. Витратними матеріалами – на 1,1 мільйона гривень. Допомогу отримали 11 онкоцентрів: у Києві, Івано-Франківську, Миколаєві, Черкасах, Рівному, Дніпрі, Львові, Полтаві, Чернігові.

4,2 мільйона гривень ми витратили на закордонні ліки, які потрібні дітям для якісного лікування, але недоступні в Україні.

Витрати паліативної програми фонду – 848 тисяч гривень.

 

Напередодні Нового року було багато хорошого. Ми допомогли прикрасити усі 19 підопічних онковідділень, привітали разом з вами дітей подарунками. У Київському обласному онкодиспансері влаштували Крамничку подарунків для дітлахів. У «Охматдиті» – організували виступ ансамблю SoloMia з щедрівками і колядками.

А ще у грудні розпочалася наша традиційна акція «Дарунки на здоров’я». 3300 благодійників подарували дітям найцінніші і найкорисніші дарунки – ліки, витратні матеріали та все інше необхідне для лікування на загальну суму 3,3 мільйона гривень (акція тривала до 15 січня і частина цієї суми фактично надійшла у січні 2021-го року).

Дякуємо вам за кожен внесок! Ваша підтримка – найбільше новорічне диво, про яке ми тільки можемо мріяти!

ДАЛІ БУДЕ!

 

Детальну інформацію ви можете переглянути у фінансовому звіті. Для завантаження файлу настисніть кнопку ліворуч.

Адміністративні витрати у грудні склали 2,45%.