fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У листопаді завдяки вам

431 дитина

отримала допомогу

5 557 071 гривень

сума допомоги

Найбільшою покупкою місяця став запас ліків і витратних матеріалів для підопічних «Охматдиту». Діти отримали протигрибковий препарат вориконазол і системи для безпечного введення ліків на 361 тисячу гривень.

Майже 5,2 мільйона гривень пішли на ліки для інших підопічних, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном, консультації психологів та іншу важливу допомогу.

Адміністративні витрати фонду у листопаді склали 12,8%.

 

Подією місяця став благодійний вечір Tabletochki Giving Tuesday Dinner, на якому гості зібрали 16 мільйонів гривень на сучасне обладнання для «Охматдиту». 

 

Дякуємо, що допомагаєте дітям перемагати!