fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за травень 2017 року

У травні ми зібрали 2,6 мільйона гривень. Всього за час існування Таблеточек зібрано 81,01 мільйона гривень. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 2,34 мільйона гривень. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 8 київських і регіональних онковідділень лікарень і закупили 2779 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів (докладніше на ілюстрації). Ми також закупили на 372,1 тисячі гривень витратних матеріалів, на 227976 гривень – медичного обладнання та 1 бойлер для лікарні за 2485 гривень. Найбільшою нашою покупкою місяця став протигрибковий препарат Віфенд – 219491 гривень за 50 флаконів.

Міжнародні партнери Міністерства охорони здоров’я почали новий цикл державних закупівель медикаментів за програмою дитячої онкології та почали поставки медикаментів. Але це не означає, що ми можемо розслабитися, адже велика відповідальність за своєчасність лікування онкохворих дітей лежить на нас з вами: є потреба в незареєстрованих в Україні препаратах, які не закуповує держава. Крім того, зменшуються запаси медикаментів за попередніми закупівлями, деякі важливі препарати перебувають на перереєстрації, тому ми змушені діставати і їх. Спасибі вам велике за постійну допомогу.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 3,2%.

У травні ми допомогли полетіти на лікування за кордон Тімі Зленко, а також зустріли після лікування Таню Хмуровську і Наташу Лащ. Ми порадували подарунками 11 іменинників і провели 44 спільних і індивідуальних волонтерських занять, зробили акцію до Дня матері.

Ми виділили 89999 гривень для підтримки 14 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 4 дітей. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 55 сімей.

Волонтером місяці стала Oxana Nekypila. Оксана за освітою психолог і спілкується з мамами наших підопічних дітей. Вони багато розмовляють, займаються дихальною гімнастикою, роблять вправи по зняттю стресу, тренують позитивне мислення. Це одна година на тиждень, яку мами у лікарні присвячують собі, щоб зібратися з силами і теж трошки підзарядиться позитивом. Спасибі, Оксано!

Заходом місяця стала лотерея для співробітників компанії Jeunesse Ukraine, завдяки якій фонд отримав 100000 гривень допомоги. Спасибі вам!

Червень буде непростим. У цьому місяці разом з іншими неурядовими організаціями та МОЗ ми будемо докладати наші зусилля для роботи над проектом медреформи охорони здоров’я і просуванню його у сесійній залі. Ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, контролювати впровадження наказу по відкритим реанімаціям і введенню благодійних СМС. Ми також будемо домагатися своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних.

Зараз у нас на зборі коштів на пересадку кісткового мозку від нерідного донора четверо підопічних: Михайлина Голубка, Настя Целинка, Евеліна Олехнович і Кирило Ткаченко. Всі передбачені бюджетом гроші на оплату державою операцій за кордон вже розподілені і тому допомогти дітям та їхнім батькам поїхати на лікування якомога швидше можемо тільки ми з вами.

Спасибі, що ви з нами весь цей час.