fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У січні завдяки вам

387 дітей

отримали допомогу

8 583 762 гривні

сума допомоги

У січні завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки та інші медичні засоби загальною вартістю 2,2 мільйона гривень.

— 6 лікарень, в яких зосереджено лікування дитячого раку, отримали допомогу на 1,3 мільйона гривень. Це ліки, витратні матеріали та реагенти для аналізів.

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 722 тисячі гривень. 124 медики взяли участь у заходах програми у січні.

— Витрати паліативної програми склали 758 тисяч гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

— 290 тисяч гривень спрямували на амбулаторне проживання у Києві та Львові для немісцевих родин, яким вже непотрібно постійно перебувати у лікарні, та все ж слід часто відвідувати їх для процедур та аналізів.

— 268 тисяч гривень спрямували на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. А правильний психологічний настрій допомагає сім’ї впоратися з ним і додає сил на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психологів для батьків і дітей.

— 280 тисяч гривень — підтримка дитинства у лікарнях. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити через багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки. Рак не може поставити дитинство на паузу.

— 233 тисячі гривень — витрати на просування прав дітей. Зокрема, ми підтримуємо розвиток Українського реєстру донорів кісткового мозку — важливої організації, яка допомагає шукати дітям донорів.

— 164 тисячі гривень — допомога із побутовими потребами сімʼям у скрутних життєвих обставинах. Сюди входить оренда житла для внутрішньо переміщених осіб, забезпечення продуктами та одягом сімей, у яких діти хворіють на рак.

— 526 тисяч гривень спрямували на лікування за кордоном. Ми допомагаємо сімʼям з евакуацією та поверненням до України, перекладом медичної документації, а також підтримуємо їх під час перебування за кордоном.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 11,1%, а адміністративні — 8,2%.

Дякуємо, що допомагаєте дітям на усіх етапах лікування від раку!