fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

525 дітей

отримали допомогу

14 109 013 гривень

сума допомоги

Друзі, завдяки вам у грудні:

— 193 дитини, що лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу — медикаменти, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати в амбулаторних квартирах поруч з лікарнею.

— Загальна сума витрат програми адресної допомоги склала 2,9 мільйона гривень.

4,01 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень – закупівлю ліків та витратних матеріалів, а також на покращення умов лікування. Зокрема:

  • 400 тисяч гривень витратили на мікроскоп для дослідження пухлин для Регіонального медичного центру родинного здоров’я у Дніпрі. Нове обладнання дозволить точніше встановлювати діагнози і відповідно — обирати протокол лікування. Гроші на цю закупівлю виділив Rotary Club of Gloucester Severn. Дякуємо йому за турботу про здоров’я українських дітей.
  • 1,3 мільйона гривень спрямували на реконструкцію амбулаторного простору Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Це дозволить зменшити скупчення пацієнтів, скоротить час очікування на прийом до лікаря (одночасно можна буде консультувати трьох-чотирьох пацієнтів) та розвантажить персонал, який надає допомогу у стаціонарі. Приміщення будуть інклюзивними.

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,08 мільйона гривень.

— Витрати паліативної програми склали 1,28 мільйона гривень.

— Ще 446 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату переїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 165 сімей за кордоном отримали фінансову, психологічну, побутову та іншу допомогу на загальну суму 1,74 мільйони гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що допомагаєте дітям!

Витрати на утримання фонду у грудні 2022 року склали 11,6%.