fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У березні завдяки вам

279 дітей

отримали допомогу фонду

5 509 632 грн

сума допомоги

Як завжди, ми вітали іменинників в підопічних відділеннях, а волонтери провели 23 заняття, щоб у дітей в лікарнях було дитинство.

Подією місяця стала акція «Монетки діткам». По всій Україні діти разом з батьками та вчителями збирали копійки і загалом перерахували на допомогу нашим підопічним 122 775 грн. Дякуємо!

Рак не спить. Щоб його перемогти, дітям потрібна допомога щодня. І ми просимо вас допомогти. Ставайте постійним благодійником фонду, підписавшись на щомісячний внесок на будь-яку комфортну суму на нашому сайті dreams.tabletochki.org

Ваші 30, 50, 100 грн мають значення, тому що перетворюються на катетери, флакони ліків та іншу життєво важливу допомогу дитині.

У квітні ми також продовжуємо збирати кошти для двох підопічних програми закордонного лікування — Мілани Саламатової і Ярослава Тилика.

Адмінвитрати фонду в березні склали 7,2%.