fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У березні завдяки вам

279 дітей

отримали допомогу фонду

5 509 632 грн

сума допомоги

Як завжди, ми вітали іменинників в підопічних відділеннях, а волонтери провели 23 заняття, щоб у дітей в лікарнях було дитинство.

Подією місяця стала акція «Монетки діткам». По всій Україні діти разом з батьками та вчителями збирали копійки і загалом перерахували на допомогу нашим підопічним 122 775 грн. Дякуємо!

Рак не спить. Щоб його перемогти, дітям потрібна допомога щодня. І ми просимо вас допомогти. Ставайте постійним благодійником фонду, підписавшись на щомісячний внесок на будь-яку комфортну суму на нашому сайті dreams.tabletochki.org

Ваші 30, 50, 100 грн мають значення, тому що перетворюються на катетери, флакони ліків та іншу життєво важливу допомогу дитині.

У квітні ми також продовжуємо збирати кошти для двох підопічних програми закордонного лікування — Мілани Саламатової і Ярослава Тилика.

Адмінвитрати фонду в березні склали 7,2%.