fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

400 дітей

отримали допомогу

11 646 679 гривень

сума допомоги

У травні завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 3,5 мільйона гривень. Кількість підопічних цієї програми постійно росте. У травні їх було 178 — найбільше за останні два роки роботи фонду. Це каже не лише про вразливість дітей, які опинились поміж двох війн, а й про важливість вашої допомоги. 

— Сім лікарень отримали ліки та витратні матеріали вартістю 2 мільйони гривень. Усе це для того, щоб діти мали якомога якіснішу діагностику та лікування.

— Медики відвідували конференції, семінари, навчальні модулі в Україні та за кордоном, вивчали англійську мову та отримували фінансову підтримку. Витрати цієї програми (141 учасник у травні) склали 935 тисяч гривень. Це наша інвестиція у покращення якості лікування дітей, які хворіють на рак зараз, і тих, які захворіють у майбутньому.

— 37 родин-підопічних паліативної програми фонду отримали допомоги на 827 тисяч гривень. Ліки, засоби для догляду, консультації лікарів, психологів, заняття зі спеціально навченими собаками, речі для улюблених хобі — усе це покликане зробити життя родин з невиліковно хворими дітьми максимально комфортним та безболісним. Не усіх дітей можна вилікувати, проте усім можна допомогти.

— 254 тисячі гривень — витрати на амбулаторне проживання для немісцевих родин у Києві та Львові, які змушені регулярно відвідувати лікарню, але не мають коштів на оренду житла у цих містах. У більшості наших підопічних сімей мама не може працювати, бо місяцями доглядає за хворою дитиною. Саме тому допомога з житлом критично важлива.

— 537 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Кількість підопічних цієї програми також постійно росте, адже сімʼї відчувають сильний стрес і через війну, і через боротьбу за життя дитини. У травні наші психологи допомогли 115 родинам впоратися з важкими переживаннями. 

— 439 тисяч гривень — підтримка дитинства у лікарнях. Психоемоційна підтримка дітей, які багато місяців проводять у лікарні, відірвані від звичного оточення, не маючи змоги займатися улюбленими справами, — ще один важливий напрямок роботи фонду. Ми влаштовуємо свята в онковідділеннях, урочисті виписки, творчі майстер-класи, робимо подарунки, аби діти залишалися дітьми попри обставини.

Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 12%, адміністративні витрати — 6,2%.

У травні ви придбали подарунків у нашій особливій крамниці, відкритій до Дня матері, на 830 тисяч гривень. Вони перетворяться на ліки та інші важливі для одужання речі. Також ви завершили збір 1 мільйона гривень на аналізи для пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

Щоб переглянути детальний фінансовий звіт з інформацією про усі витрати та надходження, натисніть кнопку ліворуч.

Дякуємо, що не залишаєте дітей та їхніх близьких сам на сам з важкою хворобою. Захоплюємось добротою кожного і кожної з вас.