fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У червні завдяки вам

258 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

9 409 890 гривень

сума допомоги

Разом із благодійниками ми залишаємося поруч з дітьми, які ведуть боротьбу з раком. Адже сьогодні їм, як ніколи, потрібна підтримка.

— Завдяки вам 183 родини, евакуйовані до закордонних клінік для продовження лікування матеріальну допомогу на 660 тисяч гривень.

— 858 тисяч гривень у червні були спрямовані на евакуацію онкохворих дітей та їхніх родин за кордон.

— 75 дітей, що лікуються в Україні, отримали допомогу із придбанням ліків (зокрема тих, що недоступні в Україні), витратних матеріалів, оплатою медичних процедур.

— 2,51 мільйона гривень витратили на адресну допомогу підопічним в Україні та на фінансування закупівлі ліків для волонтерських ініціатив, що в умовах війни забезпечують українців необхідними ліками.

— 2,4 мільйона гривень спрямували на підтримку лікарень (дитячих онкологічних відділень, дорослих неонкологічних відділень) та Львівського центру служби крові. 714 тисяч з них пішли на забезпечення медичних та гуманітарних потреб лікарень Харкова, Миколаєва, Чернігова, Запоріжжя і Дніпра в умовах війни – купували ліки, хірургічні інструменти, медичні налобні освітлювачі.

— На паліативну програму фонду було спрямовано 474 тисячі гривень.

— 811 тисяч гривень – на програму підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу, в рамках якої також 31 медик отримав фінансову допомогу.

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Дякуємо всім, хто лишається поруч з дітьми, поруч з Україною. Разом ми сильні, а значить переможемо!

Витрати на утримання фонду у червні 2022 року склали 13.30%.