fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У червні завдяки вам

258 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

9 409 890 гривень

сума допомоги

Разом із благодійниками ми залишаємося поруч з дітьми, які ведуть боротьбу з раком. Адже сьогодні їм, як ніколи, потрібна підтримка.

— Завдяки вам 183 родини, евакуйовані до закордонних клінік для продовження лікування матеріальну допомогу на 660 тисяч гривень.

— 858 тисяч гривень у червні були спрямовані на евакуацію онкохворих дітей та їхніх родин за кордон.

— 75 дітей, що лікуються в Україні, отримали допомогу із придбанням ліків (зокрема тих, що недоступні в Україні), витратних матеріалів, оплатою медичних процедур.

— 2,51 мільйона гривень витратили на адресну допомогу підопічним в Україні та на фінансування закупівлі ліків для волонтерських ініціатив, що в умовах війни забезпечують українців необхідними ліками.

— 2,4 мільйона гривень спрямували на підтримку лікарень (дитячих онкологічних відділень, дорослих неонкологічних відділень) та Львівського центру служби крові. 714 тисяч з них пішли на забезпечення медичних та гуманітарних потреб лікарень Харкова, Миколаєва, Чернігова, Запоріжжя і Дніпра в умовах війни – купували ліки, хірургічні інструменти, медичні налобні освітлювачі.

— На паліативну програму фонду було спрямовано 474 тисячі гривень.

— 811 тисяч гривень – на програму підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу, в рамках якої також 31 медик отримав фінансову допомогу.

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Дякуємо всім, хто лишається поруч з дітьми, поруч з Україною. Разом ми сильні, а значить переможемо!

Витрати на утримання фонду у червні 2022 року склали 13.30%.