fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У квітні завдяки вам

397 дітей

отримали допомогу

13 060 278 гривень

сума допомоги

У квітні завдяки благодійникам:

— Наші підопічні отримали ліки та інші медичні засоби, пройшли обстеження загальною вартістю 4 мільйони гривень.

Кількість запитів на таку допомогу у квітні суттєво виросла. Для прикладу, у березні витрати цієї програми склали 2,8 мільйона гривень. Більша кількість запитів повʼязана з тим, що у лікарнях були відсутні деякі препарати, які купуються за державний кошт, а в українських аптеках їх також немає. В таких ситуаціях допомога фонду — чи не єдина можливість для сімей отримати потрібні ліки.

— 9 лікарень, в яких зосереджено лікування дитячого раку, отримали допомогу на 2,4 мільйона гривень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням, і тим самим підвищує їхню спроможність. 

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямували 1,1 мільйона гривень. 153 медики взяли участь у заходах програми у квітні: вони відвідували конференції і стажування за кордоном, вивчали англійську мову. Аби діти отримували якомога якісніше лікування, медичні працівники повинні безупинно навчатись і мати доступ до найсучасніших знань у своїй сфері.

— Витрати паліативної програми склали 983 тисячі гривень. Ми робимо усе можливе, аби полегшити життя сімей з невиліковно хворими дітьми: купуємо їм ліки, необхідні для догляду речі, організовуємо консультації лікарів, психологів, заняття зі спеціально навченими собаками і каністерапевтом, здійснюємо мрії. Життя, скільки б його не лишилось, повинне бути комфортним і безболісним. 

— 390 тисяч гривень спрямували на амбулаторне проживання у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. Амбулаторні квартири — важлива підтримка для сімей, які не можуть власним коштом орендувати житло.

— 504 тисячі гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Кількість підопічних цієї програми також постійно росте. У квітні за такою допомогою звернулися 112 сімей — найбільше протягом 2023-2024 років. Тривалий стрес через війну та лікування дитини має свої наслідки: більшість опитаних батьків відчувають прояви депресивних і тривожних станів. Впоратися з цим допомагають професійні психологи.

— 413 тисяч гривень — підтримка дитинства у лікарнях. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки. Рак не може поставити дитинство на паузу.

— 327 тисяч гривень — допомога із побутовими потребами сімʼям у скрутних життєвих обставинах. У разі потреби ми допомагаємо з забезпеченням продуктами та одягом сімʼям, в яких дитина хворіє на рак. 

Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 10%, адміністративні витрати — 5,6%.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

Дякуємо за те, що у найскладніші часи у дітей є ваша підтримка!