fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

437 дітей

отримали допомогу

11 919 448 гривень

сума допомоги

У грудні завдяки благодійникам:

— Діти, які лікуються в Україні, отримали необхідні ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 3,4 мільйона гривень.

— Ще 2,4 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки, витратні матеріали, а також покращує умови лікування.

Зокрема:

 • У грудні ми заплатили 939 тисяч гривень за ремонт технічного приміщення амбулаторного простору Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Реконструкція амбулаторного простору ЗУСДМЦ — це масштабний проєкт, покликаний скоротити час очікування на прийом до лікаря, зменшити скупчення пацієнтів та розвантажити медичний персонал. Відкриття відбулося у вересні, проте деякі роботи продовжили і після нього.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 934 тисячі гривень. 155 медиків взяли участь у заходах програми у грудні.

  — Витрати паліативної програми склали 994 тисячі гривень. Не усіх дітей можна вилікувати від раку, проте усім можна допомогти. Ми організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 259 тисяч гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури.

  — 490 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сімʼї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

  — 814 тисяч гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Діти, які борються з раком, це в першу чергу просто діти. Аби мати сили долати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпи та комунікативні клуби після лікування.

  — 97 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 797 тисяч гривень.

  Витрати на утримання фонду у грудні 2023 року склали 14,3%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо, що залишаєтеся поруч з дітьми у їхній боротьбі з раком!