fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за лютий 2018 року

В лютому разом з вами ми залучили для допомоги 2 046 515 грн. Дякуємо!

Завдяки вам 176 пацієнтів 5 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 325 827 грн і витратні матеріали на 149 834 грн.

Також ми придбали комп’ютерний монітор для Київського обласного онкодиспансеру за 2 334 грн . Старий монітор у відділенні дитячої онкогематології перестав працювати, і ми купили новий, щоб діти отримували лікування без затримок.

27 дітей отримали адресну допомогу ліками на суму 733 945 грн. Це препарати, яких на момент лікування дитини немає в лікарні.

За програмою закордонного лікування ми відправили до Верони Михайліну Голубку і її сестру Іванку і до Ессена на лікування ретинобластоми Марка Ковальчука.

В березні у нас залишаються п’ятеро підопічних, для яких ми продовжуємо збір коштів. Це Саша Рожок, Максим Клименко, Микита Федоренко, Богдан Кириченко і Рома Маломуж.

19 підопічних сімей нашої паліативної програми отримали допомогу на суму 186 975 грн. Всього під постійною опікою перебуває 76 сімей. Також ми здійснили мрії 3 дітей.

Наші лікарняні волонтери провели 34 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 10 іменинників у відділеннях в Києві і регіонах отримали подарунки, які ви купували для них. Ми організували для мам у Київському обласному онкодиспансері День краси, а також порадували дітей у відділеннях під час Днів іменинника.

Волонтери-фандрейзери створили на платформі SuperTeam 5 кампаній, які принесли 124 247 грн допомоги.

Подією місяця стала акція «Монетки діткам». Учні з Чернігівщини, Донеччини, Волині, Миколаївщини та інших регіонів збирали дріб’язок на допомогу нашим підопічним. Загалом 46 шкіл з 13 областей допомогли на суму 44 992 грн.

Адмінвитрати фонду в лютому склали 14%.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!