fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за лютий 2018 року

В лютому разом з вами ми залучили для допомоги 2 046 515 грн. Дякуємо!

Завдяки вам 176 пацієнтів 5 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 325 827 грн і витратні матеріали на 149 834 грн.

Також ми придбали комп’ютерний монітор для Київського обласного онкодиспансеру за 2 334 грн . Старий монітор у відділенні дитячої онкогематології перестав працювати, і ми купили новий, щоб діти отримували лікування без затримок.

27 дітей отримали адресну допомогу ліками на суму 733 945 грн. Це препарати, яких на момент лікування дитини немає в лікарні.

За програмою закордонного лікування ми відправили до Верони Михайліну Голубку і її сестру Іванку і до Ессена на лікування ретинобластоми Марка Ковальчука.

В березні у нас залишаються п’ятеро підопічних, для яких ми продовжуємо збір коштів. Це Саша Рожок, Максим Клименко, Микита Федоренко, Богдан Кириченко і Рома Маломуж.

19 підопічних сімей нашої паліативної програми отримали допомогу на суму 186 975 грн. Всього під постійною опікою перебуває 76 сімей. Також ми здійснили мрії 3 дітей.

Наші лікарняні волонтери провели 34 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 10 іменинників у відділеннях в Києві і регіонах отримали подарунки, які ви купували для них. Ми організували для мам у Київському обласному онкодиспансері День краси, а також порадували дітей у відділеннях під час Днів іменинника.

Волонтери-фандрейзери створили на платформі SuperTeam 5 кампаній, які принесли 124 247 грн допомоги.

Подією місяця стала акція «Монетки діткам». Учні з Чернігівщини, Донеччини, Волині, Миколаївщини та інших регіонів збирали дріб’язок на допомогу нашим підопічним. Загалом 46 шкіл з 13 областей допомогли на суму 44 992 грн.

Адмінвитрати фонду в лютому склали 14%.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!