fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2017 року

У серпні ми зібрали 2,1 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 88 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і витратних матеріалів на суму 2,99 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 9 київських і регіональних онковідділень і купили 2811 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів (подробиці є на ілюстрації). Ми також закупили на 980 тис. грн витратних матеріалів, оплатили МРТ (18 тис. грн) і ендопротез (43 тис. грн) . А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel для тромбоцитів, плазми и еритроцитів – 660 800 грн за 118 штук.

Міжнародні партнери Міністерства охорони здоров’я України проводять державні закупівлі медикаментів за програмою дитячої онкології та почали поставки медикаментів. Але поки система не налагоджена, велика відповідальність за своєчасність лікування онкохворих дітей все ще лежить на нас з вами: є потреба в незареєстрованих в Україні препаратах, які не закуповує держава. Крім того, зменшуються запаси медикаментів за попередніми закупівлями, деякі найважливіші препарати перебувають на перереєстрації, тому ми змушені діставати і їх. Ми дуже вам вдячні за постійну допомогу.

У серпні ми порадували подарунками 5 іменинників і провели 31 спільне і індивідуальне волонтерське заняття, провели Дні краси, привітали дітей із початком навчального року. Ми також продовжили впровадження нашої освітньої програми для дітей у лікарнях.

Ми виділили 116 210 грн для підтримки 17 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 3 дітей. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 62 родини. Ми також робили підготовку до Дня пам’яті, який пройде у вересні.

У серпні ми відправили на лікування за кордон Ігоря Козака і відкрили збір коштів на операції з ТКМ (також і на типування крові і пошук донора) для Наталки Ященко, Давида Щєвєлєва і Ярослава Чижевського.

Також в цьому місяці ми підписали із МОЗ Меморандум про співпрацю строком на 5 років. Основна мета меморандуму: підвищити якість медичної і соціальної допомоги дітям з онкологічними та гематологічними захворюваннями та забезпечити дотримання їхніх прав як пацієнтів.

Волонтером місяця стала Анна Сидоренко. Вона активно бере участь в наших донорських та фандрейзингових акціях, а нещодавно стала і лікарняним волонтером. На Анну завжди можна покластися на 100%. Це активна, відкрита, доброзичлива, творча людина, яка дуже любить дітей. Дякуємо за те, що ти з нами!

Заходом місяця став День Лимонаду, який приніс нам 462 435 тис. грн. І змагання Energy For Swim у Римі – 18 тис. євро. Дякуємо усім нашим партнерам за підтримку дітей.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 9,6%.

Вересень буде активним. У цьому місяці разом з іншими неурядовими організаціями та МОЗ ми продовжимо докладати наші зусилля для роботи над проектом медреформи охорони здоров’я і підготовкою його до голосування у сесійній залі. Ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, контролювати впровадження наказу по відкритих реанімаціях і введення благодійних СМС. Ми також будемо домагатися своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних. А ще ми проведемо День пам’яті і будемо готуватись разом із нашою командою фандрейзерів до Київського марафону.

Ми також будемо збирати гроші на наших нових підопічних дітей закордонної програми лікування. Зараз у нас на зборі троє дітей, яким необхідна пересадка кісткового мозку від неспорідненого донора: Давід Щєвєлєв, Наталка Ященко і Ярослав Чижевський. Влітку МОЗ отримав додаткове фінансування програми оплати зарубіжних операцій, але грошей не вистачить на усіх наших дітей. Тому ми дуже сподіваємось на вашу підтримку, щоб діти якомога швидше змогли поїхати на лікування.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.