fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лютому завдяки вам

618 дітей

отримали допомогу

13 897 337 гривень

сума допомоги

У лютому завдяки благодійникам:

— 175 дітей, що лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу — медикаменти, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати в амбулаторних квартирах поруч з лікарнею.

Витрати програми адресної допомоги склали 3,4 мільйона гривень.

— Ще 3,4 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень — придбання ліків та витратних матеріалів, а також на покращення умов лікування.

Зокрема:

  • У лютому ми витратили 240 тисяч гривень на ремонт приміщення для встановлення нового комп’ютерного томографа у лікарні «Охматдит». Це значно покращить діагностичні можливості закладу, а отже і зробить лікування дітей ефективнішим.
  • Завершили облаштування асептичних боксів для трансплантацій кісткового мозку у Черкаському обласному онкологічному диспансері. Під час підготовки, в процесі пересадки і деякий час після неї у дітей сильно ослаблений імунітет, тому їм потрібно перебувати у стерильних умовах. Тепер пацієнтам буде комфортніше.
  • Також ми купили холодильники для кріобанку «Охматдиту» та джерело безперебійного живлення для нейрохірургічного мікроскопу у Першому медичному об’єднанні Львова.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,5 мільйона гривень. 88 медиків взяли участь у заходах програми у лютому.

— Витрати паліативної програми склали 810 тисяч гривень.

— Ще 643 тисячі гривень спрямували на евакуацію за кордон онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 208 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 1,47 мільйона гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що залишаєтеся поруч з дітьми у їхній боротьбі з раком!

Витрати на утримання фонду у лютому 2023 року склали 11,7%.