fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

358 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

15 925 741 гривня

сума допомоги

Друзі, у травні ми разом з вами допомогли Україні на 15,92 мільйона гривень!

Завдяки вам ми продовжуємо надавати матеріальну на психологічну допомогу онкохворим дітям та їхнім родинам. У травні 240 евакуйованих за кордон сімей та ще 118 в Україні отримали вашу підтримку.

455 тисяч гривень направили на оснащення та покращення інфраструктури лікарень, зокрема на придбання та ремонт медичного обладнання у Клініці дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку у Львові.

Також фонд підтримує проєкти партнерських волонтерських організацій з надання медичної та гуманітарної допомоги лікарням на сході країни та українцям на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Так, у травні 1,28 мільйона гривень було направлено на закупівлю медикаментів в умовах воєнного стану. Ще 2,92 мільйона гривень – на забезпечення 16 лікарень, зокрема у прифронтових лікарнях у Краматорську, Покровську, Харкові, Чернігові та Запоріжжі. З них 850 тисяч гривень витратили на придбання систем фіксації кісток при політравмах.

Ми неймовірно вдячні благодійникам та партнерам фонду за підтримку. Дякуємо, що ви поруч з тими, хто потребує допомоги!

Витрати на утримання фонду у травні 2022 року склали 7.8%.