fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У жовтні завдяки вам

339 дітей

отримали допомогу фонду

4 905 554 грн

сума допомоги

Найбільші витрати у жовтні — це покупка препарату «Адцетрис» для наших підопічних Каті з Олександрії, Віті з Києва та Лізи з Дніпра. Загалом 678 516 гривень.

Решта коштів — 4,2 млн гривень – пішла на ліки для інших дітей, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном та іншу важливу допомогу. З родинами працювали психологи, а у відділеннях постійно відбувалися волонтерські заняття і свята.

У жовтні трирічна Аліна Подущак полетіла на обстеження до Лозанни. У Аліни був рак сітківки ока, дівчинку лікували у Швейцарії. Тепер 3-4 рази на рік Аліну обстежує професор, який лікував її. Завдяки вам ми оплатили 180 682 грн за цей контрольний візит.

Трирічна Катя Наумчук повернулася з Італії після складного лікування. У Каті був рак крові і допомогти їй могли тільки за кордоном. Просто зараз на таке саме лікування чекають ще троє дітей — Коля Корабельський, Кирило Григорів і Ксенія Маркова.

 

У жовтні фонду «Таблеточки» виповнилося 8 років. 8 років ви поруч з дітьми і допомагаєте перемагати рак. Як багато ви зробили за ці роки — читайте у блозі.

 

Адміністративні витрати фонду у жовтні склали 11,7%.

Звіт за ІІІ квартал 2019 року.

 

Дякуємо за ваше надійне плече і допомогу сім’ям!

 

Фото: Олександр Сайковський