fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У жовтні завдяки вам

339 дітей

отримали допомогу фонду

4 905 554 грн

сума допомоги

Найбільші витрати у жовтні — це покупка препарату «Адцетрис» для наших підопічних Каті з Олександрії, Віті з Києва та Лізи з Дніпра. Загалом 678 516 гривень.

Решта коштів — 4,2 млн гривень – пішла на ліки для інших дітей, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном та іншу важливу допомогу. З родинами працювали психологи, а у відділеннях постійно відбувалися волонтерські заняття і свята.

У жовтні трирічна Аліна Подущак полетіла на обстеження до Лозанни. У Аліни був рак сітківки ока, дівчинку лікували у Швейцарії. Тепер 3-4 рази на рік Аліну обстежує професор, який лікував її. Завдяки вам ми оплатили 180 682 грн за цей контрольний візит.

Трирічна Катя Наумчук повернулася з Італії після складного лікування. У Каті був рак крові і допомогти їй могли тільки за кордоном. Просто зараз на таке саме лікування чекають ще троє дітей — Коля Корабельський, Кирило Григорів і Ксенія Маркова.

 

У жовтні фонду «Таблеточки» виповнилося 8 років. 8 років ви поруч з дітьми і допомагаєте перемагати рак. Як багато ви зробили за ці роки — читайте у блозі.

 

Адміністративні витрати фонду у жовтні склали 11,7%.

Звіт за ІІІ квартал 2019 року.

 

Дякуємо за ваше надійне плече і допомогу сім’ям!

 

Фото: Олександр Сайковський