fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У березні завдяки вам

527 дітей

отримали допомогу

9 258 963 гривні

сума допомоги

Ви забезпечили адресно дітей і онковідділення ліками на 2,5 мільйона гривень та витратними матеріалами на 1,6 мільйона гривень. У березні вашу допомогу отримали 12 онкоцентрів по всій Україні.

Витрати на закордонні ліки склали 1,3 мільйона гривень. На 711 тисяч гривень ви допомогли підопічним паліативної програми фонду і на 194 тисячі гривень – підопічним програми закордонного лікування.

Витрати освітньої програми для лікарів і медсестер – 479 тисяч гривень.

 

Як і кожного місяця, у березні діти святкували перемоги і виписки з онковідділень. Ви наближували цих дітей до одужання. Дякуємо вам за невпинну і щедру допомогу! Далі буде… тому що ви є у дітей!

 

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за березень 2021 року склали 4,38%.