fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У жовтні завдяки вам

464 дитини

отримали допомогу

15 133 443 гривні

сума допомоги

Друзі, завдяки вам у жовтні:

— 113 дітей, які лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу, зокрема — ліки з-за кордону, медикаменти, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати на амбулаторних квартирах поруч з лікарнею. Загальна сума витрат програми адресної допомоги склала 4,1 мільйона гривень.

— 4 мільйони гривень було спрямовано на підтримку українських лікарень. З них зокрема:

  • 0,8 мільйона на облаштування спеціальних приміщень для пересадки кісткового мозку в Черкаському обласному онкологічному диспансері;
  • 0,6 мільйона на систему штрих-кодування для лабораторії НДСЛ «Охматдит». Вона допоможе зробити ефективнішою систему обліку та контролю зразків, досліджень та результатів аналізів;
  • 0,5 мільйона на придбання обладнання для лабораторії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,5  мільйона гривень.

— Витрати паліативної програми склали 1,09 мільйона гривень.

— Ще 1,2 мільйона гривень спрямували на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату переїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 128  родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 1 мільйон гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що ви поруч!

Витрати на утримання фонду у жовтні 2022 року склали 8.9%.