fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

376 дітей

отримали допомогу

6 633 362 гривні

сума допомоги

Зокрема, ми з вами допомогли онковідділенням 8 лікарень. Вони отримали ліки на 1,8 мільйона гривень.

Ще 864 тисячі гривень ми витратили на адресну допомогу ліками. На 670 тисяч гривень закупили витратні матеріали – на відділення і адресно.

456 тисяч гривень склали витрати на закордонні ліки. Це препарати, які життєво необхідні дітям для лікування, але не зареєстровані в Україні.

Витрати на паліативну програму фонду – 573 тисячі гривень.

 

Ми дякуємо вам за безцінну допомогу. Щодня ви робите внески, щоб діти продовжували боротися. Тільки завдяки вам в ці непрості місяці батьки і лікарі почуваються більш спокійно. Тож далі буде… тому що ви є у дітей!

___

Адміністративні витрати фонду у липні склали 4,08%.