fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У серпні завдяки вам

208 дітей

отримали допомогу фонду

5 463 698 грн

сума допомоги

Найбільші витрати у серпні – це покупка реагентів (763 778 грн) і препарату адцетрис (676 423 грн). Завдяки реагентам в лабораторіях “Охматдиту” та Київського обласного онкодиспансеру робитимуть точні аналізи, щоб лікарі могли призначати дітям найефективніше і найбезпечніше лікування. А препарат адцетрис допоможе боротися з раком крові 16-річній Лізі і 17-річній Насті з відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ “Охматдит”.

Решта коштів – близько 4 млн грн – пішла на інші життєво необхідні ліки, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном та іншу важливу допомогу. З родинами працювали психологи, а у відділеннях постійно відбувалися волонтерські заняття і свята.

Адміністративні витрати фонду в серпні склали 11,26%.

Дякуємо, що весь цей час ви поруч з родинами і допомагаєте у найважчі для них часи!

 

Фото: Олександр Сайковський