fbpx

Слова вдячності

МАМА Й ТАТО ЕВЕЛІНИ

сім'я Олехнович

м.Львів
Без вашої підтримки нам було б дуже важко!

Дуже дякуємо фонду «Таблеточки» за постійну допомогу нашій сім’ї! Без вашої підтримки нам було б дуже важко! Дякуємо за допомогу з оплатою донора та проживання під час контрольних візитів, за організаційну ...

Дуже дякуємо фонду «Таблеточки» за постійну допомогу нашій сім’ї!

Без вашої підтримки нам було б дуже важко!

Дякуємо за допомогу з оплатою донора та проживання під час контрольних візитів, за організаційну допомогу й постійні консультації!

І звісно, за те, що залишаєтеся з нами навіть після трансплантації! Це дуже важливо! Сил вам і натхнення! Від Евелінки цьомки та окреме спасибі за подарунки.

Читати повністю
МАМА Й ТАТО НАСТІ

Ірина та Дмитро Целінко

м.Херсон
Бракує слів, щоб описати всю нашу подяку вам.

Дорогий наш Фонд! Бракує слів, щоб описати всю нашу подяку вам. Дякую за десятки ампул дорогих ліків, які ви придбали для лікування Настусі. Дякую за фінансову підтримку в пошуках донора. Дякуємо ...

Дорогий наш Фонд!

Бракує слів, щоб описати всю нашу подяку вам. Дякую за десятки ампул дорогих ліків, які ви придбали для лікування Настусі. Дякую за фінансову підтримку в пошуках донора. Дякуємо за те, що всю організацію та оформлення маси документів для польоту в Італію ви взяли на себе.

Спасибі за те, що й після трансплантації ви не залишаєте нас і допомагаєте з регулярними контрольними візитами, вакцинами, квитками та з багато чим іншим. І найбільше дякую вам за те, що в такій складній життєвій ситуації ви були з нами, підтримували нас, не дали нам втратити віру й опустити руки. Для нас ви не просто благодійний фонд – ви ті неймовірні люди, які пояснили, що рак виліковний, підтримали, повірили та зробили все можливе й неможливе, щоб наша Настуся була здоровою.

Спасибі за те, що ми радіємо кожному новому дню разом із нашою дівчинкою.

Читати повністю
МАМА ДЕНІСА

Юлія Якіменко

м. Київ
Ви ніколи не відмовляли в допомозі, коли ми зверталися до вас

БФ «Таблеточки», ми так вдячні за те, що ви завжди поруч! Ви подарували нашій родині надію на щасливе життя, коли оплатили суму, якої бракувало для проведення лікування сина. Ви продовжуєте піклуватися ...

БФ «Таблеточки», ми так вдячні за те, що ви завжди поруч! Ви подарували нашій родині надію на щасливе життя, коли оплатили суму, якої бракувало для проведення лікування сина. Ви продовжуєте піклуватися про нас, оплачуючи контрольні візити до клініки, проживання за кордоном і авіаквитки. Ви ніколи не відмовляли в допомозі, коли ми зверталися до вас.

Працівники фонду – люди з великими серцями, які завжди готові вислухати й допомогти. З вами легко та приємно спілкуватися. Щиро бажаємо успіхів у вашій благородній діяльності! І нехай ваші добрі справи повернуться до вас сторицею!

Читати повністю
МАМА Й ТАТО МАРКА

Лілія та Вадим Ковальчук

м. Київ
Дякуємо за підтримку та спасіння життя!

Родина Ковальчук висловлює щиру подяку всім працівникам БФ «Таблеточки» за підтримку та спасіння життя нашого маленького синочка Марка (2016 р. н.)! Завдяки миттєвій реакції БФ й вчасній фінансовій допомозі на операцію, а ...

Родина Ковальчук висловлює щиру подяку всім працівникам БФ «Таблеточки» за підтримку та спасіння життя нашого маленького синочка Марка (2016 р. н.)!

Завдяки миттєвій реакції БФ й вчасній фінансовій допомозі на операцію, а також на реабілітацію та багатократному фінансуванню очного протезу для сина він наразі має можливість жити повноцінним життям і бути щасливим.

Читати повністю
МАМА ВЕРОНІКИ

Ольга Ткаченко

м. Дніпро
Величезна подяка фонду “Таблеточки” за все, що ви робите для діток!

Дорогі, шановні співробітники фонду “Таблеточки”, а також благодійники та волонтери! Всією нашою сім’єю хочемо висловити вам величезну подяку за допомогу в придбанні дорогого препарату для хіміотерапії, для нас це була непосильна ...

Дорогі, шановні співробітники фонду “Таблеточки”, а також благодійники та волонтери!

Всією нашою сім’єю хочемо висловити вам величезну подяку за допомогу в придбанні дорогого препарату для хіміотерапії, для нас це була непосильна сума.

Величезна подяка фонду “Таблеточки” за все, що ви робите для діток!

Всім-всім величезне спасибі за те, що зробили для нашої донечки Веронички, за те, що допомагаєте іншим хворим діткам. Ми бажаємо вам процвітання і ще більше небайдужих людей, готових допомогти! Міцного здоров’я вам і вашим рідним, успіхів у всьому і сліз тільки від щастя!

Читати повністю
МАМА ТІМУРА

Людмила Кулеш

м. Київ
Не думали, що є стільки добрих людей. Дякуємо!

Занурившися з головою в цю страшну боротьбу за життя малюка, ми навіть не думали, що є стільки добрих людей, які нам будуть допомагати. До вашого фонду ми звернулися за допомогою знайти, ...

Занурившися з головою в цю страшну боротьбу за життя малюка, ми навіть не думали, що є стільки добрих людей, які нам будуть допомагати.

До вашого фонду ми звернулися за допомогою знайти, купити і доставити дорогі ліки з-за кордону.

І ви це зробили в стислі терміни. Допомагали нам і інформацією, як знайти хімію, яка є в Україні за державним постачанням. І тільки завдяки вам ми її отримали безкоштовно (і не тільки ми!).

Читати повністю
МАМА АЛІНКИ

Галина Хоменко

м. Чернігів
Завдяки вам у нашій сім’ї з’явилася можливість щасливого майбутнього!

Наша сім’я висловлює величезну подяку співробітникам і благодійникам фонду «Таблеточки» за надану нам фінансову допомогу і підтримку в проведенні необхідного лікування. Завдяки вам у нашої сім’ї з’явилася можливість щасливого майбутнього дитини. ...

Наша сім’я висловлює величезну подяку співробітникам і благодійникам фонду «Таблеточки» за надану нам фінансову допомогу і підтримку в проведенні необхідного лікування.

Завдяки вам у нашої сім’ї з’явилася можливість щасливого майбутнього дитини.

Я, мама Аліни, від імені нашої сім’ї і близьких родичів кажу вам спасибі за ваш внесок у щасливе дитинство нашої дочки, за ваші щирі і небайдужі серця.

Низький вам уклін, ми вас будемо пам’ятати завжди.

Читати повністю