fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за липень 2018 року

У липні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 4 042 616 грн.

Завдяки вам 270 пацієнтів 8 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 301 730 грн і витратні матеріали на 579 039 грн.

24 дитини отримали медикаменти адресно на суму 859 037 грн.

Більше половини місячних зборів ми витратили на ліки для підопічних. Тому що життєво важливі препарати потрібні «тут і зараз», діти не можуть чекати держзакупівель або їхній організм не приймає препарати, які є в лікарні, і лікарі призначають аналоги. І така масштабна допомога можлива лише завдяки вашим благодійним внескам.

Ми також витратили 86 519 грн на поліпшення інфраструктури трьох лікарень в Києві, Чернігові і Черкасах. Тепер медперсонал буде працювати в більш комфортних умовах.

За програмою закордонного лікування відправили до іноземних клінік Максима Клименка, Кіру Біленьку, Костю Заїченка, Лізу Вітенько і Настю Семенову, а також зустріли після трансплантації стовбурових клітин Евеліну Олехнович.

У серпні ми продовжуємо збирати кошти для чотирьох підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак, Каті Наумчук і Данили Ляшова.

14 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 158 236 грн. Для трьох дітей ми здійснили мрії. Всього під опікою фонду 81 родина.

Лікарняні волонтери провели 39 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 15 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника і порадували мам на Дні краси.

Волонтери-фандрейзери створили 9 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 331 002 грн.

Подією місяця стали донорські акції у великих компаніях. 112 донорів здали 50,4 л крові, потенційно допомігши 336 пацієнтам. Така підтримка особливо важлива в період літніх відпусток, коли в центрах крові мало охочих стати донорами, а пацієнти онковідділень залежать від донорської крові без перерви на літо чи свята.

Адмінвитрати у липні склали 8%.

Допомога, яку ми надаємо дітям, можлива завдяки вам! Дякуємо!