fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У січні завдяки вам

401 дитина

отримала допомогу

11 100 662 гривні

сума допомоги

У січні завдяки благодійникам:

— 180 дітей, що лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу — медикаменти, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати в амбулаторних квартирах поруч з лікарнею.

Витрати програми адресної допомоги склали 2,85 мільйона гривень.

— 2,9 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень — придбання ліків та витратних матеріалів, а також на покращення умов лікування. Зокрема:

1 мільйон гривень витратили на 8 моніторів пацієнтів для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Прилад фіксує життєві показники (пульс, сатурацію, тиск, частоту дихання та інші), показує їх безпосередньо на моніторі в палаті, а також передає дані на медичний пост. Це значно полегшує нагляд за пацієнтами, які потребують особливої уваги.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 232 тисячі гривень. 91 медик взяв участь у заходах програми у січні.

— Витрати паліативної програми склали 677 тисяч гривень.

— Ще 427 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 168 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 1,48 мільйона гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що допомагаєте дітям!

Витрати на утримання фонду у січні 2023 року склали 15,1%. Збільшення цієї статті витрат пов’язане з оплатою ліцензії та впровадження облікової системи SAP Business One.