fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У жовтні завдяки вам

423 дитини

отримали допомогу

16 328 515 гривень

сума допомоги

У жовтні завдяки благодійникам:

— Діти, які лікуються в Україні, отримали необхідні ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 3,9 мільйона гривень. Це ті медикаменти та процедури, які не фінансує держава, але які необхідні для одужання.

— Ще 4,5 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки, витратні матеріали, а також покращує умови лікування.

Зокрема:

  • У жовтні ми заплатили 724 тисячі за реактиви для генетичної діагностики для Національного інституту раку. Вони дозволяють максимально точно досліджувати пухлини, а відтак — і призначати ефективні саме в конкретному випадку ліки. Раніше такі дослідження доводилося робити за кордоном.
    Загальна вартість реагентів, які були оплачені для НІР протягом року, становить 6,5 мільйонів гривень. З них більшу частину — 4,8 мільйона гривень — виділив наш партнер Direct Relief. Ще 1,7 мільйона гривень — це грант організації GlobalGiving.

    Дякуємо! Точна діагностика вкрай важлива для успішного лікування дитячого раку.

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 1,2 мільйона гривень. 168 медиків взяли участь у заходах програми у жовтні. Навчання медиків — один з наших стратегічних проєктів, адже це сприяє розвитку усієї сфери дитячої онкології в Україні.

— Витрати паліативної програми склали 974 тисячі гривень. Не усіх дітей можна вилікувати від раку, проте усім можна допомогти. Ми організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

— 482 тисячі гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури.

— 418 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сімʼї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

— 723 тисячі гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Діти, які борються з раком, це в першу чергу просто діти. Аби мати сили долати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпи та комунікативні клуби після лікування.

— 97 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1 мільйон гривень.

Витрати на утримання фонду у жовтні 2023 року склали 17%.

Приріст цих витрат у жовтні відбувся через оплату впровадження нової CRM-системи, яка покликана покращити збір та аналіз даних, а відтак – підвищити ефективність роботи. Для цієї потреби фонд залучив цільове грантове фінансування.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

Дякуємо благодійникам та партнерам за допомогу дітям, які опинились поміж двох війн. Ви — їхня надійна опора!