fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У червні завдяки вам

465 дітей

отримали допомогу

6 394 795 гривень

сума допомоги

З цієї суми 2,25 мільйона – це допомога 11 онковідділенням в різних регіонах. Діти в них отримали необхідний запас ліків і витратних матеріалів. А ще ми з вами попри всі обмеження карантину змогли привітати дітлахів на День захисту дітей і подарували їм світлове шоу під вікнами лікарні.

Ще 1,14 мільйона – витрати на не зареєстровані в Україні ліки. Вони потрібні дітям регулярно і це ті препарати, які немає чим замінити.

1,31 мільйона – адресна допомога дітям. Вона включає покупку ліків, витратних матеріалів, паліативну і психологічну допомогу, а також у деяких випадках допомогу під час лікування за кордоном, якщо необхідні процедури не роблять в Україні.

 

Дякуємо, що ви поруч і допомагаєте. Це безцінно!

___

Адміністративні витрати фонду у червні склали 12,18%.