fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У серпні завдяки вам

489 дітей

отримали допомогу

21 960 768 гривень

сума допомоги

Завдяки вашим благодійним внескам ми системно підтримували родини онкохворих дітей та продовжували допомагати країні в умовах війни.

— 2,2 мільйона гривень витратили на адресну допомогу 137 підопічним родинам в Україні та на фінансування закупівлі ліків для волонтерських ініціатив, що в умовах війни забезпечили українців необхідними ліками.

— 12,6 мільйона гривень спрямували на підтримку лікарень. З них 8,8 мільйона гривень – на інфраструктурну допомогу дитячим лікарням:

  • 3,1 мільйона гривень на оснащення відділення нейрохірургії Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні. Завдяки придбаному обладнанню якісне лікування отримуватимуть не лише діти з пухлинами мозку, але й пацієнти з вродженими вадами головного та спинного мозку, а також діти, що зазнали травм внаслідок ворожих обстрілів.
  • 1,3 мільйона гривень витратили на будівництво двох асептичних боксів для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Цей проєкт, критичний для розвитку лікування дитячого раку в центральному регіоні.

Ще 3,3 мільйона гривень спрямували на допомогу прифронтовим лікарням та військовим госпіталям.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 2,2 мільйона гривень.

— Витрати паліативної програми склали 784 тисячі гривень.

— 947 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату переїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 147 сімей, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 718 тисяч гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо за ваше надійне плече допомоги, друзі!

Витрати на утримання фонду у серпні 2022 року склали 5.2%.