fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за липень 2016 року

В липні ми зібрали 1,87 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 58,08 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми придбали ліків імедтехніки на суму 1,64 млн грн. Закупівлі були проведені для київських і регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 1790 штук упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних і інших препаратів. Ми також придбали медичні меблі для відділення реанімації на суму 78 138 грн та закупили 110 одиниць інфузійних наборів і систем з фільтром для еритроцитної маси (детальний список є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою за місяць став антибактеріальний препарат Зивокс – 311 299 грн за 373 упаковки.

Заявок на ліки, як і раніше, надходить дуже багато і з усієї України. І ми не знаєо, як би ми впоралися без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – на даний момент за держзакупівлями до лікарень надійшло менше 30% необхідних препаратів. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Велика вам вдячність за підтримку.

Цього місяця наші адмінвитрати склали 11%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер банк VTB Україна.

В липні ми провели на лікування в Італію Таню Лісовську і зустріли в Україні маленького переможця – Ваню Сініцина. Також цього місяця ми порадували 6 іменинників в НДСЛ “Охматдит” і 6 підопічних паліативної програми (зокрема, ми здійснили діточок: ноутбук, машинка і спеціальна подушка для купання). Ще ми провели 26 загальних і 12 індивідуальних волонтерських занять з дітками.

Ми виділили 192 553 грн для підтримки 33 підопічних сімей нашої паліативної програми. Також в рамках цієї програми ми оплатили путівку до санаторію Люстдорф в Одесі для дітей, які втратили своїх братів та сестер, а також допомогли з підготовкою цих дітей до школи.

Волонтером місяця стала Людмила Білоконь – наш чудовий і постійний помічник. Людмила регулярно і відповідально проводить заняття у відділенні онкогематології Охматдиту і за необхідності заміняє інших волонтерів. Також волонтер бере участь в розробці квесту для дітей із Відділення токсикології і надає необхідний для цього інвентар. Дякуємо!

В липні ми активно готувалися до Дня лимонаду (4 серпня). Дякуємо всім, хто готувався разом з нами, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, дякуємо волонтерам, дякуємо кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Попереду в нас збір коштів на лікування наших нових підопічних, боротьба за завершення закупівель 2015 року і контроль закупівель 2016 року, повторне голосування і запуск роботи законопроекту про благодійні SMS-повідомлення і багато іншого.

Ми й досі переживаємо за закупівлю ліків, за оплату державою закордонного лікування наших підопічних і за літо, яке традиційно вважається низьким сезоном як в бізнесі, так і в благодійності. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу.