fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за лютий 2017 року

У лютому ми зібрали 1,7 млн. гривень. Усього за час існування Таблеточок зібрано 72,05 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків та медтехніки на суму 1,76 млн. грн. ми зробили закупівлі для київських та регіональних відділень лікарень, закривши для однієї з лікарень 3-місячну потребу. Ми закупили 1518 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів. Ми також закупили на 287,7 тис. грн. набори інфузійних систем, катетери Certofix Duo Raed, системи з фільтром для еритроцитів, набори Trima Accel для тромбоцитів, замінили АКБ ВВ батареї в донорській лабораторій однієї лікарні та закупили вакуумні пробірки для донорської лабораторії іншої лікарні (детальний перелік є на ілюстрації). Найбільшою нашою покупкою цього місяця став протигрибковий препарат Амфолип – 288,5 тис. грн. за 126 упаковок.

Міжнародні партнери Міністерства охорони здоров’я нарешті почали новий цикл державних закупівель за програмою дитячої онкології, а до квітня обіцяють почати поставки медикаментів. А поки вся відповідальність за своєчасне лікування онкохворих дітей лежить на нас з вами, бо медикаменти за попередніми закупівлями зникають на очах. Дякуємо вам дуже за постійну допомогу!

В цьому місяці наші адмінвитрати склали 15,6%.

У лютому ми зустріли після лікування в Італії Валіка Струцького, порадували подарунками 3 іменинників, провели 30 загальних та індивідуальних волонтерських занять.

Ми виділили 69 904 грн. для підтримки 16 підопічних сімей нашої паліативної програми і зробили подарунки двом іменинникам. Всього під нашою постійною опікою перебуває 50 родин.

Волонтером місяця стала Камилла Якубец (Kamilla Yakubets) і студія Еврика. Студія Еврика протягом довгого періоду приїжджають до наших підопічних відділень з виступами та майстер-класами, вітали підопічних з відділення токсикології Охматдиту з Новим роком, запрошували влітку наших підопічних з онкогематології на персональні виступи до офісу. Як правило, від студії Еврика все організовує Каміла. Дякуємо, друзі!

Заходом місяця став флешмоб до Міжнародного дня онкохворої дитини 15 лютого #знаюдопомагаю. Флешмоб приніс нам 129 078 грн. регулярних щомісячних платежів. Дякуємо!

Цього місяця ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, боротись за впровадження наказу щодо відкритих реанімацій і введення благодійних СМС. Ми також будемо домагатись своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних.

Зараз у нас на зборі коштів на пересадку кісткового мозку від неспорідненого донора вісім підопічних: Ярослав Коломієць, Альоша Харченко, Аля Волинка, Катя Юзвяк, Денис Якименко, Ігор Козак, Єгор Гончар та Мирослава Голубка. Дітей вже дуже багато, але на середину березня жодна з операцій і досі не оплачена. І це при тому, що наші підопічні стоять в черзі Міністерство охорони здоров’я України з жовтня 2016 року. Ми обурені таким положенням справ і вважаємо ситуацію катастрофічною. Бо діти не можуть так довго чекати свого шансу на врятування життя. Ми дуже розраховуємо на швидку та своєчасну реакцію міністерства і вашу допомогу.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.