fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за жовтень 2017 року

У жовтні ми зібрали 2,69 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 93,1 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і витратних матеріалів на суму 2,08 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 5 київських і регіональних онковідділень і купили 1092 штук, упаковок та флаконів антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів. А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel для тромбоцитів, плазми і еритроцитів – 761 600 грн за 136 штук. Ми також закупили на 987 537 грн витратних матеріалів і придбали функціональне ліжко з матрацем (72 548 грн).

У жовтні ми з вами порадували подарунками 7 іменинників і провели 38 спільних і індивідуальних волонтерських занять, а також дні краси. Крім того, ми їздили з дітьми на шоу, а також втілили мрію нашої підопічної Юлі Донди: дівчинка побувала із мамою на генеральній репетиції шоу «Танці з зірками» і познайомилася із улюбленою співачкою Надею Дорофєєвою. Позитивні емоції мають підтримати дівчинку у боротьбі із лімфомою.

82 584 грн ми виділили для підтримки 18 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 2 дітей. Всього під нашою постійною опікою зараз знаходиться 70 сімей.

У жовтні ми відправили на лікування в Італію Давіда Щєвєлєва (завдяки благодійникам майже усю суму на лікування дуже швидко зібрали батьки хлопчика і нам потрібно було доплатити лише 3 500 євро), а також ми надали гарантійний лист і часткову передоплату на лікування Наталки Ященко у Литві. У нас немає гарантії, що МОЗ своєчасно заплатить ще 50% вартості ТКМ, тому ми не закриваємо збір коштів на лікування дівчинки. Також ми продовжуємо в цьому місяці збір коштів на операцію з ТКМ (а також на типування крові і пошук донора) для Дениса Семчука.

Волонтером місяця стала дуже чуйна і творчаЛариса Пономаренко. Вона проводить заняття з живопису і діти завжди з нетерпінням очікують на неї і разом творять шедеври:) Дякуємо дуже за допомогу!

Заходом місяця став благодійний аукціон за підтримки міжнародної юридичної фірми Dentons, який приніс нашим підопічним 140 640 грн. Ми дуже дякуємо за допомогу команді Dentons і усім, хто долучився до аукціону. А також дякуємо партнерові заходу виданню“Українська правда”.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 6,7%.

Листопад буде активним: підготовка і проведення Свята переможців до дня народження нашого фонду, волонтерська місячна акція #ЩедрийЛистопад, контроль закупівель 2016 і 2017 років, своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних, виконання наказу по відкритих реанімаціях, а також введення благодійних СМС.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.