fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за жовтень 2017 року

У жовтні ми зібрали 2,69 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 93,1 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і витратних матеріалів на суму 2,08 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 5 київських і регіональних онковідділень і купили 1092 штук, упаковок та флаконів антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів. А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel для тромбоцитів, плазми і еритроцитів – 761 600 грн за 136 штук. Ми також закупили на 987 537 грн витратних матеріалів і придбали функціональне ліжко з матрацем (72 548 грн).

У жовтні ми з вами порадували подарунками 7 іменинників і провели 38 спільних і індивідуальних волонтерських занять, а також дні краси. Крім того, ми їздили з дітьми на шоу, а також втілили мрію нашої підопічної Юлі Донди: дівчинка побувала із мамою на генеральній репетиції шоу «Танці з зірками» і познайомилася із улюбленою співачкою Надею Дорофєєвою. Позитивні емоції мають підтримати дівчинку у боротьбі із лімфомою.

82 584 грн ми виділили для підтримки 18 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 2 дітей. Всього під нашою постійною опікою зараз знаходиться 70 сімей.

У жовтні ми відправили на лікування в Італію Давіда Щєвєлєва (завдяки благодійникам майже усю суму на лікування дуже швидко зібрали батьки хлопчика і нам потрібно було доплатити лише 3 500 євро), а також ми надали гарантійний лист і часткову передоплату на лікування Наталки Ященко у Литві. У нас немає гарантії, що МОЗ своєчасно заплатить ще 50% вартості ТКМ, тому ми не закриваємо збір коштів на лікування дівчинки. Також ми продовжуємо в цьому місяці збір коштів на операцію з ТКМ (а також на типування крові і пошук донора) для Дениса Семчука.

Волонтером місяця стала дуже чуйна і творчаЛариса Пономаренко. Вона проводить заняття з живопису і діти завжди з нетерпінням очікують на неї і разом творять шедеври:) Дякуємо дуже за допомогу!

Заходом місяця став благодійний аукціон за підтримки міжнародної юридичної фірми Dentons, який приніс нашим підопічним 140 640 грн. Ми дуже дякуємо за допомогу команді Dentons і усім, хто долучився до аукціону. А також дякуємо партнерові заходу виданню“Українська правда”.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 6,7%.

Листопад буде активним: підготовка і проведення Свята переможців до дня народження нашого фонду, волонтерська місячна акція #ЩедрийЛистопад, контроль закупівель 2016 і 2017 років, своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних, виконання наказу по відкритих реанімаціях, а також введення благодійних СМС.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.