fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2015 року

У серпні ми зібрали 1,71 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 32,3 млн грн. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків та реагентів на суму 455,1 тис. грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту та для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили:

Антибактеріальні та противірусні препарати (Флекселит, Меронем, Тіенам, Авелокс, Віфенд, Діацеф, Цефтарідем) – 425 уп.

Антибіотики (Цефепім, піперацилін, Ванкоміцин, Далацин) – 400 уп.

Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон, Осетрон) – 95 уп.

Протипухлинні (Мітоксантрон, Вінкристин, Онкотрон, Карбоплатин) – 23 уп.

Інші препарати (Ессенціале, Гуталакс, Кавінтон, Тантун, Алора, Омепразол, Екволар, Гептрал, Гліцин, Фінлепсин, Нурофен, Зеффікс, Бісептол, Інфезол, Урсофальк, Грастим, Но-шпа, Віролекс) – 250 уп.

Витратні матеріали (Системи Б Браун, Набори катетерів) – 440 шт.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 8%.

У серпні ми відправили на лікування до Італії Женю Хабовського. Крім того, ми купили євро для оплати пошуку донора для Валіка Струцкого та виділили 40,4 тис. грн для соціально-психологічної підтримки 5 підопічних нашої паліативної програми.

Разом з вами ми організували та взяли участь у п’яти масштабних заходах, які принесли нашим підопічним 975 тис. грн. У тому числі 426,5 тис. грн приніс нам майстер-клас та аукціон Євгена Чичваркіна, ще 400 тис. грн – чудовий День лимонаду. Серпень видався спекотним!

Волонтерами серпня у нас стали Аня Василенко та Слава Левченко, спасибі їм 🙂 І спасибі усім, хто організовував ярмарки, аукціони та запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

У цьому місяці ми продовжуємо збирати кошти на пересадку кісткового мозку від нерідного донора для Владика Підтоптанного, Валіка Струцкого, Насті Сахно, Кості Довганя та Дмитрика Зубкова. Вартість операцій для кожної дитини перевищує 100 тисяч євро, в Україні пересадок від нерідних донорів поки не роблять. Так само нам завжди гостро необхідні кошти на закупівлю ліків, реагентів, медобладнання у підопічні нам відділення.

Друзі, дякуємо, що ви з нами увесь цей час. Попереду осінь, а це означає, що подій та викликів буде все більше. Не перемикайте! 🙂