fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за квітень 2018 року

У квітні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 3 494 610 грн.

Завдяки вам 163 пацієнти 5 онкоцентрів України отримали ліки на суму 914 991 грн і витратні матеріали на 41 352 грн. 17 дітей отримали ліки адресно на суму 1 067 552 грн.

За програмою закордонного лікування відправили до Бидгоща на ТКМ Микиту Федоренко і зустріли після трансплантації Тимофія Зленка. У травні ми продовжуємо збирати гроші на регулярні обстеження в Швейцарії для Роми Маломужа і на лікування ретинобластоми для Аліни Подущак.

16 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 235 770 грн. Всього під опікою фонду 77 сімей.

Лікарняні волонтери провели 53 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 17 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника у відділеннях, порадували мам в Київському обласному онкодиспансері майстер-класом з візажу.

Волонтери-фандрейзери створили 10 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 335 921 грн.

Подією місяця став Kyiv Half Marathon. Фандрейзери-марафонці бігли дистанції заради наших підопічних і зібрали 183 460 грн на ліки для дітей в онковідділеннях в Черкасах, Києві, Миколаєві, Полтаві, а також на витратні матеріали і знеболюючі для підопічних паліативної програми.

Адмінвитрати у квітні склали 12,7%.

Ну а хлопчик Микола, який дивиться на вас з картинки, вже вдома, нещодавно його виписали з лікарні.

Такі хороші новини трапляються завдяки вам. Бо саме на ваші пожертви ми купуємо для підопічних ліки, які допомагають їм подолати підступну хворобу.

Дякуємо!