fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за квітень 2018 року

У квітні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 3 494 610 грн.

Завдяки вам 163 пацієнти 5 онкоцентрів України отримали ліки на суму 914 991 грн і витратні матеріали на 41 352 грн. 17 дітей отримали ліки адресно на суму 1 067 552 грн.

За програмою закордонного лікування відправили до Бидгоща на ТКМ Микиту Федоренко і зустріли після трансплантації Тимофія Зленка. У травні ми продовжуємо збирати гроші на регулярні обстеження в Швейцарії для Роми Маломужа і на лікування ретинобластоми для Аліни Подущак.

16 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 235 770 грн. Всього під опікою фонду 77 сімей.

Лікарняні волонтери провели 53 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 17 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника у відділеннях, порадували мам в Київському обласному онкодиспансері майстер-класом з візажу.

Волонтери-фандрейзери створили 10 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 335 921 грн.

Подією місяця став Kyiv Half Marathon. Фандрейзери-марафонці бігли дистанції заради наших підопічних і зібрали 183 460 грн на ліки для дітей в онковідділеннях в Черкасах, Києві, Миколаєві, Полтаві, а також на витратні матеріали і знеболюючі для підопічних паліативної програми.

Адмінвитрати у квітні склали 12,7%.

Ну а хлопчик Микола, який дивиться на вас з картинки, вже вдома, нещодавно його виписали з лікарні.

Такі хороші новини трапляються завдяки вам. Бо саме на ваші пожертви ми купуємо для підопічних ліки, які допомагають їм подолати підступну хворобу.

Дякуємо!