fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за червень 2015 року

У червні ми зібрали 3,4 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 27,9 млн грн.

Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків та реагентів на суму 1,08 млн грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту та для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили:

Антибактеріальні та противірусні препарати (Зивокс, Флескеліт, Ципринол, Авелокс, Тиенам, Меронем, Ністатин) – 172 уп.

Антибіотики (Ванкоміцин, Цефосульбін, Грастим, Вінкристин, Ауротаз, Цефепім) – 298 уп.

Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон) – 109 уп.

Протиінфекційні (Ванкоміцин) – 12 уп.

Протипухлинні (Цітозар, Уромітексан, Ервіназа, Цисплатин, Карбоплатин, Лейкеран) – 130 уп.

Інші препарати (Дексаметазон, Омепразол, Піродоксин, Ессенціале, Аміноплазмаль, Кавентон, Тігацил, Креон, Натрію гідрокарбонат) – 128 уп.

Витратні матеріали (Системи Б Браун, катетери) – 820 шт.

Реагенти для лабораторії – на суму 562,48 тис. грн

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 3,1%. З березня 2015 року всі наші адмінвитрати покриває наш партнер – банк VTB України.

Детальніше розглянути нашу інфографіку можна ось тут: http://www.ex.ua/view/92415617

Дякуємо крутим співробітникам крутих компаній, які брали участь у акції HappyCan у червні, а саме: Copin Coffee в БЦ “Навігатор”, телеканали M1 і M2, Monsanto Ukraine, TABASCO, LG Ukraine, Марс Україна, Ciklum та Перша студія.

Дякуємо усім, хто організовував ярмарки та  запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, хто допомагав нашим дітям до Дня захисту дітей, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Якщо ви не бачите ваш переказ, будь ласка, напишіть нам – ми з’ясуємо, де він.

У цьому місяці ми продовжуємо збирати кошти на пересадку кісткового мозку від нерідного донора для Жені Зайця, Жені Хабовського, Владика Підтоптанного та Валіка Струцкого. Вартість операцій для кожної дитини перевищує 100 тисяч євро, в Україні пересадок від нерідних донорів поки не роблять.

Так само нам завжди гостро необхідні кошти на закупівлю ліків, реагентів, медобладнання у підопічні нам відділення. І зовсім скоро ми розповімо вам про наш новий напрямку – паліативний.

Друзі, дякую, що ви з нами увесь цей час. На нас чекають великі справи! 🙂