fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У жовтні завдяки вам

528 дітей

отримали допомогу

11 050 043 гривень

сума допомоги

Ви забезпечили медикаментами підопічних фонду адресно та дітей в 11 онкоцентрах на 1,3 мільйона гривень. Витратними матеріалами – на 3,3 мільйона гривень. 

2 мільйони гривень було направлено на придбання закордонних ліків, завдяки яким діти змогли продовжити боротьбу з раком.

Також ви забезпечили онкоцентри медичним необхідним медичним обладнанням на 505 тисяч гривень.

Витрати паліативної програми склали 622 тисячі гривень, а освітньої програми для медиків – 375 тисяч гривень.

460 тисяч гривень було направлено на психологічну допомогу та програми психосоціальної реабілітації. 

У жовтні були яскраві виписки, екскурсії, зустрічі клубу підлітків-переможців, майстер-класи у відділеннях, Дні краси для мам у лікарнях. Дякуємо кожному з вас за підтримку дітей у лікарнях і вдома, дітей переможців і батьків, що втратили дітей. Спасибі, що ви поруч!

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за вересень склали 3,18%.