fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

422 дитини

отримали допомогу

17 912 701 гривень

сума допомоги

У травні завдяки благодійникам:

— Діти отримали необхідні ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 3,3 мільйона гривень. Адресна допомога — вкрай важлива для одужання, адже дуже часто дітям потрібні ліки і процедури, яких немає у державних закупівлях.

— 7,1 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

  • У травні ми придбали реактиви для генетичної діагностики для Національного інституту раку на 2,4 мільйона гривень. Вони дозволяють максимально точно досліджувати пухлини, а відтак — призначати ефективні саме в конкретному випадку ліки. Раніше такі дослідження доводилося робити за кордоном.
    Загальна вартість реагентів, придбаних для НІР протягом року, становить 6,5 мільйонів гривень. З них більшу частину — 4,8 мільйона гривень — виділив наш партнер Direct Relief. Ще 1,7 мільйона гривень — це грант організації GlobalGiving. Дякуємо! Точна діагностика вкрай важлива для успішного лікування дитячого раку.
  • Завдяки фінансуванню міжнародної організації Save the Children ми також придбали 27 інфузоматів для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та відділення нейрохірургії Першого медичного об’єднання Львова (разом з витратними матеріалами) за 3,7 мільйона гривень.
    Ліки проти раку дуже токсичні та шкодять здоровим клітинам. Щоб дитина була в безпеці під час хімієтерапії, для введення препаратів використовують інфузомат — електронну крапельницю, завдяки якій в організм потрапляє саме стільки крапель і з такою швидкістю, скільки потрібно.
  • Також у травні фонд спрямував 350 тисяч гривень на реконструкцію амбулаторного простору ЗУСДМЦ. Це частина масштабного проєкту з загальним кошторисом 3 мільйони гривень, який покликаний покращити умови прийому амбулаторних пацієнтів. Зокрема, тих, хто отримує «одноденну» хімієтерапію. Відкриття простору відбулося у вересні 2023 року.
  • Ще за 350 тисяч гривень ми придбали для лабораторії ЗУСДМЦ ампліфікатор – пристрій, що використовують для досліджень методом ПЛР. Він допомагає визначати групу ризику і тактику лікування для дитини. Дякуємо усім партнерам і благодійникам за такий потужний внесок у розвиток лікарень!
  • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 1,4 мільйона гривень. 163 медики взяли участь у заходах програми у травні. Підтримка лікарів залишається нашим стратегічним проєктом, попри повномасштабне вторгнення, адже саме медичні працівники є рушіями змін у сфері дитячої онкології.

    — Витрати паліативної програми склали 744 тисячі гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.— 579 тисяч гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури.

    — 606 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. Професійні ж психологи допомагають сім’ї впоратися з ним і знайти сили для боротьби. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації для батьків і дітей.

    — 805 тисяч гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Діти, які борються з раком, це в першу чергу просто діти. Аби мати сили долати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпи та комунікативні клуби після лікування.

    — 578 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

    — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,1 мільйона гривень.

    Витрати на утримання фонду у травні 2023 року склали 8,8%.
    Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

    Спасибі за вашу чуйність та щедрість. Ви — надійна опора для дітей!