fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лютому (до 23.02 включно) завдяки вам

535 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

10 703 181 гривня

сума допомоги

Завдяки вам 11 онкоцентрів по всій країні та 535 дітей та їхніх сімей отримали необхідну допомогу.

Ви забезпечили підопічних медикаментами та витратними матеріалами на 3,5 мільйона гривень, 2,4 мільйона з яких витратили на закупівлю закордонних ліків.

На 1,8 мільйона гривень було забезпечено лікарні медикаментами та витратними. Ще 1,7 мільйона гривень спрямували на закупівлю медичного обладнання, левову частку якого (1,6 мільйона гривень) – на придбання на мікробіологічного аналізатора для Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Також 735 тисяч гривень витратили на покращення інфраструктури лікарень. З них 603 тисячі гривень спрямували на ремонт відділення нейрохірургії Волинської обласної дитячої клінічної лікарні у Луцьку.

Витрати програми «Дитинство в лікарнях» склали 172 тисячі гривень, паліативної програми фонду – 591 тисячу гривень.

Ви забезпечили підопічні родини амбулаторним помешканням на 380 тисяч гривень. Також ви допомогли підопічним сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, з вирішенням нагальних побутових потреб (транспортування, послуги няні-доглядальниці, поховання) на загальну суму 134 тисячі гривень.

У лютому лише за два дні Національного благодійного радіомарафону до Дня онкохворої дитини на Радіо НВ тисяча людей оформили підписку #наТаблеточки. Сума їхньої щомісячної допомоги дітям склала 240 тисяч гривень. Компанія АЛЛО додала ще 260 тисяч до перших внесків і в лютому діти отримали пів мільйона гривень життєво необхідної допомоги!

Ми безмежно вдячні благодійникам та партнерам фонду за підтримку онкохворих дітей! Ви даруєте дітям шанс на одужання і здорове майбутнє!

Витрати на утримання фонду з 1 по 23 лютого 2022 року склали 8.3%.