fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Лікарі на сторожі дитячих життів

Ми працюємо заради підопічних і прагнемо, щоб допомогу отримали якомога більше дітей, а кошти благодійників витрачалися якомога ефективніше.

Тому нам важливо ухвалювати зважені рішення щодо кожної дитини. У цьому нам допомагають експерти — лікарі, які працюють у сфері дитячої онкології.

Разом з лікарями ми працюємо над системними змінами. Вони надають безцінні коментарі та розповідають про актуальні потреби й проблеми, які ми не можемо бачити «ззовні».

ОСВІТА ЛІКАРІВ

Професійний розвиток

Підтримка та професійний розвиток медичного персоналу — стратегічний проєкт фонду, адже саме медики є рушійною силою для змін у лікуванні дитячого раку. Від їхнього професіоналізму та доступу до сучасних знань залежить своєчасність, ефективність та якість лікування дітей.

«Таблеточки» є партнером кращих дитячих лікарень світу і членом потужних міжнародних організацій, які борються з дитячим раком. Завдяки багаторічним партнерствам навіть у розпал війни ми продовжуємо надавати освітні можливості українським медикам, серед іншого організувати стажування у провідних клініках Європи.

Якщо ви медик і маєте потребу в тренінгу або стажуванні, будь ласка, напишіть нам на [email protected]

Лікарі-експерти фонду

Роман Кізима

в.о. директора ЗУСДМЦ

Детальніше
Олександр Лисиця

Дитячий гематолог

Детальніше
Михайло Адиров

Дитячий лікар гематолог

Детальніше
Павло Плавський

Дитячий нейрохірург

Детальніше
Сергій Дима

Дитячий гематолог

Детальніше
Леся Лисиця

Дитяча офтальмологиня

Детальніше