fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за лютий 2016 року

У лютому ми зібрали 1,44 млн грн. Всього за час існування фонду зібрано 44,27 млн ​​грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медобладнання на суму 1,27 млн ​​грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології і трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Відділення трансфузіології Охматдиту і для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили 1328 упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів, а також медобладнання (детальний список є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою в місяці став препарат Ланвіс, який життєво необхідний дітям після основного курсу лікування – 295 845 грн за 59 упаковок.

Друзі, ця сума по закупкам ліків стала рекордною для нас, заявок надходить дуже багато і з усієї України. Скрізь закінчилися дорогущі препарати вартістю 2-7 тис. грн за упаковку і ми не знаємо, як би ми впоралися без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – держзакупівлі цих ліків затримуються. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 10,3%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер – банк VTB Україна. Більше деталей є за посиланням http://goo.gl/Pj4Yb4 у вкладці “Витрати”.

У лютому ми відправили на лікування до Італії Олену Крутій і Максима Гавриша. Виконали кілька бажань наших підопічних і привітали 9 іменинників з днем ​​народження.

Також ми виділили 71 235 грн для підтримки 18 підопічних нашої паліативної програми.

У цьому місяці разом з вами ми провели ряд заходів до Міжнародного дня онкохворої дитини і отримали 190 447 тис. грн допомоги від наших партнерів, дякуємо! Це і акції в ресторанах, і ярмарки в компаніях, і продаж спеціальних значків. Зокрема, 156 тис. грн принесла нам акція з ресторанами і кав’ярнями, які віддавали в фонд частину прибутку від гарячих напоїв. Це більш ніж 170 прекрасних українських закладів: bit.ly/1KYU2tU

Ми дуже вдячні компаніям, закладам та всім вам.

Волонтером місяця стала Анна Павлова і спасибі їй за це! 🙂 Анна постійно допомагає фонду, а нещодавно ще й організувала здійснення мрії для Максима Гавриша.

Дякуємо всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. У цьому місяці ми оголосимо збір на оплату операції по пересадці клітин кісткового мозку від неспорідненого донора у нової підопічної дитини, продовжимо збирати кошти на операцію для Вані Сініцина, Віталіка Галицького, Насті Панасенко і на курс лікування для Маші Кміти. Ми будемо закуповувати ліки, реагенти і медобладнання в відділення, а також візьмемо участь у кількох великих акціях. Без вас нам не впоратися. Не перемикайте! 🙂