fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за лютий 2016 року

У лютому ми зібрали 1,44 млн грн. Всього за час існування фонду зібрано 44,27 млн ​​грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медобладнання на суму 1,27 млн ​​грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології і трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Відділення трансфузіології Охматдиту і для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили 1328 упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів, а також медобладнання (детальний список є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою в місяці став препарат Ланвіс, який життєво необхідний дітям після основного курсу лікування – 295 845 грн за 59 упаковок.

Друзі, ця сума по закупкам ліків стала рекордною для нас, заявок надходить дуже багато і з усієї України. Скрізь закінчилися дорогущі препарати вартістю 2-7 тис. грн за упаковку і ми не знаємо, як би ми впоралися без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – держзакупівлі цих ліків затримуються. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 10,3%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер – банк VTB Україна. Більше деталей є за посиланням http://goo.gl/Pj4Yb4 у вкладці “Витрати”.

У лютому ми відправили на лікування до Італії Олену Крутій і Максима Гавриша. Виконали кілька бажань наших підопічних і привітали 9 іменинників з днем ​​народження.

Також ми виділили 71 235 грн для підтримки 18 підопічних нашої паліативної програми.

У цьому місяці разом з вами ми провели ряд заходів до Міжнародного дня онкохворої дитини і отримали 190 447 тис. грн допомоги від наших партнерів, дякуємо! Це і акції в ресторанах, і ярмарки в компаніях, і продаж спеціальних значків. Зокрема, 156 тис. грн принесла нам акція з ресторанами і кав’ярнями, які віддавали в фонд частину прибутку від гарячих напоїв. Це більш ніж 170 прекрасних українських закладів: bit.ly/1KYU2tU

Ми дуже вдячні компаніям, закладам та всім вам.

Волонтером місяця стала Анна Павлова і спасибі їй за це! 🙂 Анна постійно допомагає фонду, а нещодавно ще й організувала здійснення мрії для Максима Гавриша.

Дякуємо всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. У цьому місяці ми оголосимо збір на оплату операції по пересадці клітин кісткового мозку від неспорідненого донора у нової підопічної дитини, продовжимо збирати кошти на операцію для Вані Сініцина, Віталіка Галицького, Насті Панасенко і на курс лікування для Маші Кміти. Ми будемо закуповувати ліки, реагенти і медобладнання в відділення, а також візьмемо участь у кількох великих акціях. Без вас нам не впоратися. Не перемикайте! 🙂