fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за грудень 2017 року

У грудні ми зібрали 5,54 млн грн. Усього за час існування Таблеточок зібрано 101,8 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на 1 847 552 грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів п’яти регіональних і київських онковідділень і придбали 2062 упаковки антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів.

Ми також закупили на 169 959 грн витратних матеріалів і на 42 493 грн реагентів. На медичне обладнання у грудні ми витратили 378 326 грн, а на інфраструктуру лікарні – 85 342 грн. А найбільшою нашою покупкою став тромбошейкер – апарат для зберігання та перемішування компонентів крові за 266 676,92 грн.

У грудні ми з вами порадували подарунками 10 іменинників і провели 29 спільних і індивідуальних волонтерських занять.

159 234 грн ми виділили для підтримки 17 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога). Всього під нашою постійною опікою зараз перебуває 71 родина.

У грудні ми відправили на лікування в Італію Мирослава Журавського. Операцію з трансплантації кісткового мозку сплатив МОЗ. Також ми зустріли після закордонного лікування Єгора Гончара і Дениса Якименко.

Волонтером місяця стала Тетяна Фесенюк. Вона легко знаходить спільну мову з дітьми і дуже індивідуально і творчо підходить до кожного заняття. Завжди бере активну участь у житті фонду. Дякуємо за допомогу!

Заходом місяця стала акція Сінево / Синэво / Synevo медична лабораторія «Здай аналіз – допоможи дітям». 10 грн з кожного клінічного аналізу лабораторія передавала фонду і підтримала наших підопічних на суму 489 250 грн. Дякуємо за турботу про хворих дітей!

У цьому місяці адмінвитрати склали 16,2%.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!