fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за липень 2015 року

У липні ми зібрали 2,61 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 30,6 млн грн. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків та реагентів на суму 473,6 тис. грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту та для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили:

Антибактеріальні та противірусні препарати (Меронем, Піперацилін, Зоперцин, Тиенам, Флекселіт, Авелокс, Віфенд, Аріс) – 423 уп.

Антибіотики (Цефепім, Далацин, Ванкоміцин, Цефосульбін) – 252 уп.

Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон) – 276 уп.

Протипухлинні (Цитозар, Мітоксантрон, Вінкристин, Вінбластин, Карбоплатин, Холоксан, Ланвіс) – 101 уп.

Інші препарати (Ессенціале, Гуталакс, Кавінтон, Тантун, Алора, Омепразол, Екволар, Гептрал, Піродоксин, Дексаметазон, Креон, Примолют-нор, Філстім, Бісептол, Нурофен, Грастим, Фрезубін, Інфезол) – 160 уп.

Витратні матеріали (Системи Б Браун, Тест-системи, Шлейф електричний) – 23 шт.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 5,1%. З березня 2015 року, наші адмінвитрати покриває наш партнер – банк VTB України.

У липні ми відправила на лікування Даню Бонаха та Женю Зайця, а також зустріли з Італії Тимура Шамрая. Крім того, ми купили євро та вже оплатили операцію з лікування Жені Хабовського, на лікування він поїде у серпні. Ми провели велику донорську акцію, запустили напрямок паліативної допомоги та волонтерського фандрейзингу.

Дякуємо крутим співробітникам крутих компаній, які брали участь в акції HappyCan у липні, а саме: Едемський сад, CutMe Studio, Лайт Шер, Юридичне бюро «Єгоров, Пугінський, Афанасьєв та партнери» Україна, ASUS, Перша студія, 3shape.

Спасибі всім, хто організовував ярмарки та запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

У цьому місяці ми продовжуємо збирати кошти на пересадку кісткового мозку від нерідного донора для Владика Підтоптанного, Валіка Струцкого, Насті Сахно, Кості Довганя та Дмитрика Зубкова. Вартість операцій для кожної дитини перевищує 100 тисяч євро, в Україні пересадок від нерідних донорів поки не роблять.

Так само нам завжди гостро необхідні кошти на закупівлю ліків, реагентів, медобладнання у підопічні нам відділення.

Друзі, дякуємо, що ви з нами увесь цей час. На нас чекають великі справи! 🙂