У грудні завдяки вам
444 дитини
отримали допомогу
22 526 853 гривні
сума допомоги
У грудні завдяки благодійникам:
— Діти отримали життєво необхідні ліки, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 4,3 мільйона гривень. Цього місяця 195 дітей отримали таку адресну допомогу. Це найбільша кількість за час роботи фонду.
Опиняючись поміж двох війн: в країні й з дитячим раком, сімʼї відчувають надзвичайну вразливість. Часто ті ліки, які вони могли власним коштом придбати раніше, стають недоступними. Саме тому допомога благодійників така важлива. Для дітей це шанс отримати усе необхідне для лікування, попри важкі обставини.
— Вісім лікарень отримали ліки та витратні матеріали вартістю майже 3,9 мільйона гривень. Завдяки вашим внескам купуємо ті медикаменти та розхідні матеріали, які з різних причин не може своєчасно забезпечити держава.
Ще майже 6,3 мільйона гривень було спрямовано на покращення інфраструктури лікарень. Зокрема, 3,6 мільйона гривень — це витрати на першочергові протиаварійні роботи в «Охматдиті», які дозволяють лікарні безперебійно працювати взимку. Ще 2,3 мільйона гривень — витрати на нові фільтри для системи вентиляції. Потреба у масштабній заміні фільтрів виникла через обстріл лікарні у липні 2024 року. Забиті будівельним пилом старі фільтри не виконували свою функцію, а чистота повітря дуже важлива для важкохворих дітей.
Разом системно підтримуємо ключові українські лікарні, в яких лікують дітей з онкологічними захворюваннями.
— 149 медиків у грудні проходили навчальні курси, покращували свій рівень володіння англійською мовою та отримували фінансову підтримку. На те, щоб медики, які допомагають дітям з онкозахворюваннями, мали доступ до найсучасніших знань у своїй сфері, було спрямовано понад 1 мільйон гривень.
— Майже 1,7 мільйона гривень склали витрати паліативної програми фонду. Консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, ліки та необхідні для догляду речі, здійснення мрій — усе це допомагає сімʼям з невиліковно хворими дітьми жити комфортніше й без болю. Підбираємо ті види допомоги, які потрібні кожній окремій сімʼї. У грудні під опікою цієї програми перебували 44 родини.
— 530 тисяч гривень склали витрати на амбулаторне проживання для немісцевих родин у Києві та Львові, яким непотрібно постійно перебувати у стаціонарі, але слід часто відвідувати лікарню для процедур та аналізів. Амбулаторні квартири — важлива підтримка для сімей, які не можуть власним коштом орендувати житло у місті, де дитина проходить лікування.
— 609 тисяч гривень було спрямовано на психологічну допомогу для 123 сімей: дітей та їхніх рідних. Адже важка хвороба, як і тривала війна, впливає на усю сімʼю.
Професійні психологи допомагають нашим підопічним впоратися з наслідками тривалого стресу, а також знайти у собі сили боротися далі. Від їхнього ментального стану напряму залежить і фізичний.
— 491 тисяча гривень — витрати програми «Якість життя у лікарні». Дитинство триває навіть у розпал лікування від раку. Його не поставиш на паузу і не відкладеш на той час, коли дитина одужає. Аби діти попри все мали радісні миті, ми організовуємо свята в онковідділеннях, творчі майстер-класи, урочисті виписки, робимо подарунки.
— 344 тисячі гривень — соціальна підтримка та реабілітація після одужання. Дуже часто, коли рак відступає, його психологічні наслідки залишаються з родиною. Впоратися з ними та повернутися до активного життя допомагають наші кемпи, виїзні вихідні, зустрічі підліткового клубу «Бочка лимонаду».
— 294 тисячі гривень були спрямовані на допомогу сімʼям у скрутних життєвих обставинах. В рамках цієї програми підтримку найчастіше отимують сімʼї, фінансово виснажені тривалою боротьбою з хворобою дитини, а також викликами, повʼязаними з війною: вимушений переїзд, втрата роботи. Ми допомагаємо таким сімʼям з зимовим одягом, продуктами, покращенням побутових умов. Кіількість запитів на отримання такої допомоги постійно росте.
— 251 тисяча гривень — витрати на евакуацію та підтримку родин за кордоном. Коли потрібне дитині лікування недоступне в Україні, ми допомагаємо його знайти за кордоном, а пізніше, за потреби і бажання підопічних, — повернутися додому і продовжити терапію тут.
— 255 тисяч гривень були спрямовані на захист прав дітей з онкологічними захворюваннями. Зокрема, 136 тисяч гривень — це щоквартальний внесок у розвиток Українського реєстру донорів кісткового мозку — важливої організації, яка допомагає шукати донорів в Україні та за кордоном. Ми підтримуємо роботу реєстру, аби збільшити шанси дітей на швидку та вдалу пересадку кісткового мозку. Цей метод застосовують для лікування багатьох онкологічних та генетичних захворювань.
Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 7,5%, адміністративні витрати — 3,3%.
Щоб переглянути детальний фінансовий звіт з інформацією про усі витрати та надходження, натисніть відповідну кнопку.
Дякуємо за те, що ви поруч з дітьми на кожному етапі боротьби з раком!