fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Завдяки таким благодійникам, як ви, десятки і сотні інших людей долучаються до гарних справ. Ви надихаєте на добро, і ми безмежно вдячні вам за це.

Аби допомогти вам, ми зробили гайд про створення власної кампанії. Розповідаємо про те, що знадобиться і як залучити друзів. А ще даємо приклади класних ініціатив. Понад 750 волонтерів-фандрейзерів уже зібрали кошти для дітей через власні кампанії.
ЯК СТВОРИТИ ВЛАСНУ КАМПАНІЮ

На що здатна ваша допомога:

5 000 грн

П’ять консультацій психолога для дитини, яка лікується від раку, або її близьких. Професійна допомога дає сили продовжувати боротьбу.

30 000 грн

Тижневий запас важливих ліків, які запобігають відторгненню кісткового мозку після пересадки. Від цього залежить усе подальше життя дитини.

50 000 грн

Запас протипухлинного препарату для дитини на один або два місяці, залежно від дозування. Його призначають пацієнтам з окремими видами пухлин.

Суми збору коштів є прикладами. Переглянути деталі

Фандрейзери фонду обирають

Організувати власну подію

Створюйте благодійні кампанії: проводьте ярмарки та спортивні заходи, збирайте макулатуру, ставайте донором, долучайте колег і друзів. Ви завжди можете отримати нашу консультацію!

Детальніше
Особливий День народження

Святкуйте свій День народження і збирайте гроші дітям на головну перемогу в їхньому житті — перемогу над раком.

Детальніше
Добре весілля

Святкуйте весілля і допомагайте. Благодійні внески дітям, які борються з раком, чудова альтернатива букетам. Розкажіть про неї своїм гостям.

Детальніше