fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за вересень 2018 року

У вересні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 4 833 270 грн.

Завдяки вам 315 пацієнтів 8 онкоцентрів України отримали ліки на суму 758 702 грн і витратні матеріали на 130 369 грн.

19 дітей отримали медикаменти адресно на суму 756 338 грн.

Півтора мільйона гривень ми витратили на життєво необхідні препарати для підопічних. Впроваджуючи системні зміни, навчаючи лікарів, ми не можемо знехтувати потребами дітей, які хворіють “тут і зараз”. Ми боремось за життя кожної дитини, і програма забезпечення ліками – пріоритетна для фонду.
Підтримуйте цю програму будь-якою комфортною сумою: bit.ly/na_zakupivli_likiv

1 340 грн ми витратили на поліпшення інфраструктури лікарні, щоб медперсонал працював у більш комфортних умовах.

За програмою закордонного лікування відправили на трансплантацію стовбурових клітин Сашу Рожка і на контрольне обстеження Роксолану Підчук, а також зустріли після лікування у Вероні Михайліну Голубку і її сестричку Іванку.
У жовтні ми продовжуємо збирати кошти для шести підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак, Каті Наумчук, Данили Ляшова, Максима Лук’янюка та Олі Дуленко.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 166 638 грн. Всього під опікою фонду перебувають 83 родини.

Лікарняні волонтери провели 27 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 11 дітей на Днях іменинника отримали подарунки, які ви для них купили.

Волонтери разом з куратором психологічної служби надали 33 групових та індивідуальних психологічних консультацій сім’ям в онковідділенні. Психологи фонду надали 35 консультацій в рамках паліативної програми і 29 консультацій підопічним на закордонному лікуванні.

Волонтери-фандрейзери створили 12 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 563 646 грн.

Адмінвитрати у вересні склали 10,1%.

Дякуємо, що весь цей час допомагаєте дітям одужувати!