fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У квітні завдяки вам

380 дітей

отримали допомогу

15 866 765 гривень

сума допомоги

У квітні завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали та пройшли обстеження загальною вартістю 2,8 мільйона гривень. Така підтримка допомагає дітям, попри війну та повʼязане з ним збідніння населення, отримувати необхідне лікування максимально швидко, а їхнім батькам — не організовувати збори коштів для цього.

— Ще 5,4 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування — проводимо ремонти, відкриваємо нові простори, купуємо обладнання.

Зокрема:

 • У квітні ми придбали реактивів для генетичної діагностики для Національного інституту раку на 840 тисяч гривень. Вони дозволяють максимально точно досліджувати пухлини, а відтак — призначати ефективні саме в конкретному випадку ліки. Раніше такі дослідження доводилося робити за кордоном.
  Загальна вартість реагентів, придбаних для НІР протягом року, становить 6,5 мільйонів гривень. З них більшу частину — 4,8 мільйона гривень — виділив наш партнер Direct Relief. Ще 1,7 мільйона гривень — це грант організації GlobalGiving. Дякуємо! Точна діагностика вкрай важлива для успішного лікування дитячого раку.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 1,5 мільйона гривень. 172 медики взяли участь у заходах програми у квітні. Попри повномасштабне вторгнення медики навчаються в Україні та за кордоном, аби діти отримували найкраще з можливих лікувань.

  — Витрати паліативної програми склали 1,2 мільйона гривень. Не усіх дітей можна вилікувати від раку, проте усім можна допомогти. Ми організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 361 тисячу гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сімʼї фінансово виснажені і не можуть власним коштом орендувати житло.

  — 269 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сімʼї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

  — 657 тисяч гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки, а також організовуємо комунікативні клуби та кемпи для дітей у ремісії. Рак не може поставити дитинство на паузу.

  — 487 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду, переклади медичної документації, виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,3 мільйона гривень. Ми поруч, де б не були наші підопічні.

  Витрати на утримання фонду у квітні 2023 року склали 10,7%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо, що допомагаєте дітям на усіх етапах лікування від раку!