fbpx

Потрібна допомога

14 років

Іра

Рік тому у вересні Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, невтішні прогнози лікарів, багато сліз. А зараз минуло 100 днів після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
18 років

Настя

Історія Насті – це історія про те, як не здатися попри будь-які перешкоди. Підтримайте дітей внеском. Давайте разом додамо їм сил для боротьби.

Детальніше ДОПОМОГТИ
17 років

Інна

У Інни рак легені. Шанс на одужання може дати пембролізумаб. Допоможіть Інні та іншим нашим підопічним отримати життєво важливі ліки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ

Дякуємо за допомогу

17 років

Тоня

Тоня вже вдруге перемогла рак. 25 січня 2020 року її виписали з лікарні після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше
4 роки

Соломія

Дякуємо за вашу допомогу Соломії! В середині осені її виписали з відділення трансплантації кісткового мозку «Охматдиту» після вдалого лікування.

Детальніше
4 роки

Фелікс і тато

«Я був єдиним чоловіком в обох відділеннях, але до мене там вже були батьки. Тобто, чоловік у палаті з дитиною – це більше не рідкість».

Детальніше
УСІ ДІТИ

Пам’ятаємо

9 років

Михайліна Голубка

Михайліні двічі провели трансплантацію стовбурових клітин. Михайліна померла 14 листопада 2020 року. Співчуваємо родині дівчинки.

Детальніше
5 років

Женя

Женя помер у жовтні 2020 року. Світла пам'ять хлопчику…

Детальніше
6 років

Кіра Вельтер

Кіру так і не змогли ввести в ремісію, щоб зробити пересадку. В березні 2020 року Кіра померла. Співчуваємо рідним дівчинки.

Детальніше
УСІ ДІТИ