fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

541 дитина

отримала допомогу

10 131 490 гривень

сума допомоги

Наша боротьба триває. І завдяки благодійникам ми разом маємо змогу підтримувати тих, хто опинився у двох війнах одночасно, — українських онкохворих дітей.

У липні 541 дитина зі своїми сім’ями отримали вашу допомогу. Загалом на проєкти допомоги ми спрямували 10,13 мільйона гривень. Зокрема:

— 2,7 мільйона гривень витратили на підтримку українських лікарень. 1,4 мільйона з них пішли на інфраструктурну допомогу для лікарень у Луцьку, Львові та Києві. Ще 404 тисячі були спрямовані на забезпечення медичних та гуманітарних потреб лікарень військового та загального профілю на сході України.

— 2,1 мільйона гривень спрямували на адресну допомогу підопічним в Україні та на фінансування закупівлі ліків партнерськими організаціями, що в умовах війни забезпечують українців необхідними медикаментами.

— 116 дітей, які лікуються в Україні, у липні продовжували отримувати необхідну допомогу, зокрема — із придбанням ліків з-за кордону та амбулаторним проживанням, а також отримували психологічну та матеріальну підтримку.

— 1,1 мільйон гривень — на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати все необхідне лікування в Україні.

— 827 тисяч гривень було спрямовано на стажування та фінансову підтримку лікарів в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу.

— На паліативну програму фонду було спрямовано 607 тисяч гривень.

— 137 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 414 тисяч гривень.

— Діти продовжують лікування в українських онковідділеннях. Саме тому 145 тисяч гривень було спрямовано на програму «Дитинство в лікарнях».

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт із усіма надходженнями та витратами, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо тим, хто залишається надійною опорою для онкохворих дітей. Віримо в перемогу та рухаємося до її досягнення!

Витрати на утримання фонду у липні 2022 року склали 17.09%*.

*Із 24 лютого по 31 липня 2022 року витрати на утримання фонду склали 7.91%.