fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

541 дитина

отримала допомогу

10 131 490 гривень

сума допомоги

Наша боротьба триває. І завдяки благодійникам ми разом маємо змогу підтримувати тих, хто опинився у двох війнах одночасно, — українських онкохворих дітей.

У липні 541 дитина зі своїми сім’ями отримали вашу допомогу. Загалом на проєкти допомоги ми спрямували 10,13 мільйона гривень. Зокрема:

— 2,7 мільйона гривень витратили на підтримку українських лікарень. 1,4 мільйона з них пішли на інфраструктурну допомогу для лікарень у Луцьку, Львові та Києві. Ще 404 тисячі були спрямовані на забезпечення медичних та гуманітарних потреб лікарень військового та загального профілю на сході України.

— 2,1 мільйона гривень спрямували на адресну допомогу підопічним в Україні та на фінансування закупівлі ліків партнерськими організаціями, що в умовах війни забезпечують українців необхідними медикаментами.

— 116 дітей, які лікуються в Україні, у липні продовжували отримувати необхідну допомогу, зокрема — із придбанням ліків з-за кордону та амбулаторним проживанням, а також отримували психологічну та матеріальну підтримку.

— 1,1 мільйон гривень — на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати все необхідне лікування в Україні.

— 827 тисяч гривень було спрямовано на стажування та фінансову підтримку лікарів в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу.

— На паліативну програму фонду було спрямовано 607 тисяч гривень.

— 137 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 414 тисяч гривень.

— Діти продовжують лікування в українських онковідділеннях. Саме тому 145 тисяч гривень було спрямовано на програму «Дитинство в лікарнях».

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт із усіма надходженнями та витратами, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо тим, хто залишається надійною опорою для онкохворих дітей. Віримо в перемогу та рухаємося до її досягнення!

Витрати на утримання фонду у липні 2022 року склали 17.09%*.

*Із 24 лютого по 31 липня 2022 року витрати на утримання фонду склали 7.91%.