fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У квітні завдяки вам

395 дітей

отримали допомогу

8 104 855 гривень

сума допомоги

У квітні перешкод на шляху хворих дітей до одужання стало ще більше. Але, як завжди, у дітей були ви.

395 підопічних фонду отримали допомогу на 8 104 855 гривень. Дякуємо вам!

Зокрема, у квітні ми з вами підтримали дітей в 10 онковідділеннях України.

На 2 мільйони гривень діти отримали витратні матеріали і на 1,8 мільйона – ліки (ми купували їх і на відділення за заявками завідувачів, і сім’ям адресно).

Ще 1,3 мільйона гривень надійні друзі фонду оплатили закордонним аптекам за ліки, не зареєстровані в Україні. Ці ліки діставалися до наших підопічних кілька тижнів з допомогою дипломатів, волонтерів, дальнобійників і ще десятків небайдужих людей.

 

Але тривоги у квітні додав не лише карантин. Державні закупівлі ліків так і не розпочалися, хоча мали б розпочатися ще у лютому-березні. Тобто, вже цієї осені сотні важкохворих людей, серед яких і онкохворі діти, можуть залишитися без життєво необхідних препаратів.

Зараз разом з іншими пацієнтськими організаціями ми очікуємо на вирішення цієї ситуації. І продовжуємо працювати, щоб діти отримували допомогу вчасно і в потрібному обсязі.

 

Ми дякуємо вам за невпинну допомогу. Навіть у найскладніші місяці ви поруч з сім’ями і у дітей більше шансів одужати. Це безцінно!

 

___

Адміністративні витрати фонду у квітні склали 9,1%.