fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У квітні завдяки вам

395 дітей

отримали допомогу

8 104 855 гривень

сума допомоги

У квітні перешкод на шляху хворих дітей до одужання стало ще більше. Але, як завжди, у дітей були ви.

395 підопічних фонду отримали допомогу на 8 104 855 гривень. Дякуємо вам!

Зокрема, у квітні ми з вами підтримали дітей в 10 онковідділеннях України.

На 2 мільйони гривень діти отримали витратні матеріали і на 1,8 мільйона – ліки (ми купували їх і на відділення за заявками завідувачів, і сім’ям адресно).

Ще 1,3 мільйона гривень надійні друзі фонду оплатили закордонним аптекам за ліки, не зареєстровані в Україні. Ці ліки діставалися до наших підопічних кілька тижнів з допомогою дипломатів, волонтерів, дальнобійників і ще десятків небайдужих людей.

 

Але тривоги у квітні додав не лише карантин. Державні закупівлі ліків так і не розпочалися, хоча мали б розпочатися ще у лютому-березні. Тобто, вже цієї осені сотні важкохворих людей, серед яких і онкохворі діти, можуть залишитися без життєво необхідних препаратів.

Зараз разом з іншими пацієнтськими організаціями ми очікуємо на вирішення цієї ситуації. І продовжуємо працювати, щоб діти отримували допомогу вчасно і в потрібному обсязі.

 

Ми дякуємо вам за невпинну допомогу. Навіть у найскладніші місяці ви поруч з сім’ями і у дітей більше шансів одужати. Це безцінно!

 

___

Адміністративні витрати фонду у квітні склали 9,1%.