fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2016 року

У серпні ми зібрали 1,51 мільйона гривень. Всього за час існування Таблеточок зібрано 59,5 мільйонів гривень. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 874,9 тисяч гривень. Закупівлі були зроблені для київських і регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 725 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів. Ми також купили фільтри на 7,7 тисяч гривень і 500 штук інфузійних наборів Terumo (детальний список є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою за місяці став протипухлинний препарат Атріанс – 150 950 гривень за 2 упаковки.

Заявок на ліки як і раніше надходить дуже багато і з усієї України. І ми не знаємо, як би ми впоралися без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – на даний момент з держзакупівель в лікарні не надійшла достатня кількість корисних речовин. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 10,9%. З березня 2015 року частка наших адмінвитрат покриває наш партнер – банк VTB Україна.

У серпні ми провели на лікування в Італію Таню Хмуровську і Наташу Лащ і зустріли в Україні маленького переможця – Діму Зубкова. Також у цьому місяці ми порадували подарунками 9 іменинників в НДСЛ «Охматдит» та Київському обласному онкодиспансері та 3 підопічних паліативної програми. Ще ми провели 32 спільних і індивідуальних волонтерських занять з дітьми та День краси для мам в онкогематології «Охматдиту».

Ми виділили 230 335 гривень для підтримки 36 підопічних сімей нашої паліативної програми.

Волонтером місяця став Олег Пасічник – наш чудовий і постійний помічник. Олег наш лікарняний волонтер і регулярно проводить майстер-класи для наших підопічних дітей, він також завжди допомагає нашим співробітницям що-небудь віднести, перевезти, регулярно жертвує гроші і просто радує своєю присутністю 🙂 Дякуємо!

У серпні ми організували масштабну національну акцію День лимонаду, яка принесла нам 528 204 гривень, а також взяли участь в трьох заходах, які принесли фонду 123 661 гривню. Спасибі всім, хто готувався разом з нами, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Через нашу фандрейзингову платформу SuperTeam (super.tabletochki.org) за місяць було зібрано 172 148 гривень.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Попереду у нас збір коштів на лікування наших нових підопічних, боротьба за завершення закупівель 2015 року та контроль закупівель 2016 року, боротьба за впровадження наказу по відкритим реанімаціям і багато іншого.

Ми досі переживаємо за закупівлі ліків і за оплату державою закордонного лікування наших підопічних. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу.