fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за серпень 2016 року

У серпні ми зібрали 1,51 мільйона гривень. Всього за час існування Таблеточок зібрано 59,5 мільйонів гривень. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 874,9 тисяч гривень. Закупівлі були зроблені для київських і регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 725 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів. Ми також купили фільтри на 7,7 тисяч гривень і 500 штук інфузійних наборів Terumo (детальний список є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою за місяці став протипухлинний препарат Атріанс – 150 950 гривень за 2 упаковки.

Заявок на ліки як і раніше надходить дуже багато і з усієї України. І ми не знаємо, як би ми впоралися без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – на даний момент з держзакупівель в лікарні не надійшла достатня кількість корисних речовин. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 10,9%. З березня 2015 року частка наших адмінвитрат покриває наш партнер – банк VTB Україна.

У серпні ми провели на лікування в Італію Таню Хмуровську і Наташу Лащ і зустріли в Україні маленького переможця – Діму Зубкова. Також у цьому місяці ми порадували подарунками 9 іменинників в НДСЛ «Охматдит» та Київському обласному онкодиспансері та 3 підопічних паліативної програми. Ще ми провели 32 спільних і індивідуальних волонтерських занять з дітьми та День краси для мам в онкогематології «Охматдиту».

Ми виділили 230 335 гривень для підтримки 36 підопічних сімей нашої паліативної програми.

Волонтером місяця став Олег Пасічник – наш чудовий і постійний помічник. Олег наш лікарняний волонтер і регулярно проводить майстер-класи для наших підопічних дітей, він також завжди допомагає нашим співробітницям що-небудь віднести, перевезти, регулярно жертвує гроші і просто радує своєю присутністю 🙂 Дякуємо!

У серпні ми організували масштабну національну акцію День лимонаду, яка принесла нам 528 204 гривень, а також взяли участь в трьох заходах, які принесли фонду 123 661 гривню. Спасибі всім, хто готувався разом з нами, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Через нашу фандрейзингову платформу SuperTeam (super.tabletochki.org) за місяць було зібрано 172 148 гривень.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Попереду у нас збір коштів на лікування наших нових підопічних, боротьба за завершення закупівель 2015 року та контроль закупівель 2016 року, боротьба за впровадження наказу по відкритим реанімаціям і багато іншого.

Ми досі переживаємо за закупівлі ліків і за оплату державою закордонного лікування наших підопічних. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу.